Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegen féltékenység sztorikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen féltékenység sztorikat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Veletek volt már olyan, hogy a párotok betegesen féltékeny volt rátok? Miért verte ki a balhét? Ha nem veletek történt meg akkor is írhattok. Ja, és hány éves volt az illető.

Pár éve egy volt osztálytársammal össze futottunk egy buliban oda mentem hozzá köszönni és hirtelen odaugrott a pasija és szó szerint elrángat tőlem. Mások is mondták hogy eléggé betegesen féltékeny...



2021. jan. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző barátnőm betegesen féltékeny volt.


Egy barátnője le akart engem járatni és telebeszélte a fejét hogy tetszik nekem egy másik csaj.

Ezek utána fejébe vette hogy megcsalom, és bárhogy magyaráztam hogy nem, nem hitte el.

Megmutattam neki a mobilomat, elmondtam a jelszavamat, csak h leszálljon rólam. Ezután rendszeresen átnézte az üzeneteimet, és ha volt ott lánytól üzenet, akkor magyarázkodnom kellett. Kitalálta hogy kitörlöm az üzeneteket, hívásokat, úgyhogy hétvégére elvette a telómat.

Aztán azzal zaklatott, hogy mikor épp hol vagyok. Úgyhogy nyomkövető appot tettem a telefonomra, csak hogy lenyugodjon.

De ez hülyeség volt, minden ilyen után nem hogy lenyugodott, csak még inkább akart kontrollálni.

Megtiltotta hogy eljárjak haverokkal sörözni, koncertre.

Végül már féltem tőle, mert a féltékenységi rohamai közben fizikailag bántalmazott

Szabadulni akartam tőle, de nem volt egyszerű. Majdnem egy évig zaklatott még, miután szakítottam vele.

2021. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem volt betegesen féltékeny.


Férfiakkal semmi kontakt. Dolgozni is csak olyan helyre mehetek, ahol nincs férfi.

Ha elmentem valahová (bevásárolni, családládlátogatóba városon belül stb), akkor mindig megkérdezte, hogy bepróbalkozott-e valaki. Tehát szinte mindennap.


Rengetegszer hívott. Egyszer otthon voltam Apunál. Beszéltünk telefonon. Aztán visszahívott, hogy tuti otthon vagyok-e, mert hallja a madárcsiripellést. Tavasz volt. Nyitva volt az ablak a szobában, behallatszott a kinti zaj.


Én vártam a szerelőt otthon. Hívogatott, hogy minden rendben van-e. Aztán mikor mondtam, hogy még visszajön x dolgot kicserélni másnap, azzal jött, hogy biztosan miattam jön vissza a szerelő, nem is kell azt cserélni. Apám lehetett volna a szerelő ott volt korban egyébként.


Suliban is minden szünetben vele kellett beszélni, mert csak akkor hitte el, hogy nem beszélek mással. De így is fenyegetett, hogy be fog jönni megnézni, hogy tuti nem beszélek-e hímneművel.


Valamint kitalálta, hogy este 20ra otthon kell lenni bármi van. Az a rendes családi élet ha mindkét fél 20ra pontosan otthon van. Ez a szabály és nem szeretem ha ezt nem tudom megtenni érte.


Olyan elő se fordulhatott, hogy buliban valaki megszólít, ugyanis nem mentünk soha szórakozni.


Akkor volt nyugodt, ha el se hagytam a lakást. Az összeköltözés is úgy zajlott, hogy addig veszekedett, míg be nem adtam a derekam. Utána többet otthon se aludhattam soha (nehá ha nővérem vagy anyum haza látogatott, szerettem volna ott aludni).


Meg volt még pár dolog. Rengeteget vitatkoztam vele. Beteg volt. Nem is tartott sokáig a kapcsolat.

2021. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kiakadt minden apróságra. Ha lájkoltam egy vicces képest, amit csaj rakott ki, máris féltékeny volt. Aztán, ő csalt meg engem.
2021. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Az ilyen szintű "beteges féltékenység" már bőven lehet bántalmazás a pár szemszögéből. Ha az osztálytársad nem döntheti el, hogy kivel beszél, ő már régesrégen egy bántalmazott. Valószínűleg a "párja" ennél jóval tovább megy, függésben és rettegésben tartja, ahonnan eléggé nehéz kijönni, hiszen ennek pont az a lényege, hogy a bántalmazónak semmi sem elég, teljesen levágja az áldozatról az emberi kapcsolatait, így az áldozat nem tud kihez fordulni és a bántalmazó fantazmagóriái alapján valószínűleg elveszíti a realitásérzékét is.
2021. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, aki annyira nem hitt nekem, hogy barátnőmmel plázázok, hogy beleegyezett, hogy menjek el, majd utánam jött. A boltban szúrtam ki, hogy a szemben levő ruhák közül les minket, aztán próbált úgy tenni, mintha csak ott lett volna dolga. Aztán "véletlen" ott felejtette magát a csajos napon. Amúgy ezután az akció után vertem ki a balhét, de már előtte is mániákusan ellenőrizgetett. :/
2021. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, aki kb.mindenkire féltékeny volt. Az volt a legviccesebb, amikor egy meleg srácra, aki teljesen rá volt kattanva. Remekül szórakoztam, mondtam, hogy talán nekem lenne okom fétékenykedni😂
2021. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!