Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem egyezik a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyezik a viselkedése azzal, amit mond? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vagyunk együtt. Ő folyton azt mondja, hogy nem akar párkapcsolatot, ellenben minden szintlépést ő kezdeményez. Ő akarta megismerni a szüleimet, ő beszél arról, hogy nem kell neki más nő, terveket szövöget későbbi időpontokra, együtt csinálunk mindent, mindent megbeszél velem, kikéri a véleményem mindenben, kulcsot akart adni a lakásához, rosszul esik neki, ha nem rohanok hozzá máris, ahogy ráérek, mindenben segít és jelen van az életemben.... Szerintem teljesen úgy vagyunk együtt, mint akik párkapcsolatban vannak. Ellenben ha ez a téma előjön, ő mindig azt mondja, ő nem akar párkapcsolatot senkivel. És olyankor eltűnik 2 napra.

Azt érzem, talán emiatt jobb lenne ezután a családi összejövetelekből kivonnom. Vagy nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem őt és annyira jó vele, de nem akarok kihasznált lenni.


2021. jan. 10. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
A hitegetést itt úgy értettem, hogy néha olyat csinál, amit tudja, hogy szeretnél: család látogatása, kulcs a lakáshoz stb. (#10) ezzel is húzza az agyad és az időt, amit mellette töltesz.
2021. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Ti nem vagytok együtt 1 éve, hanem 1 éve megdug néha. Ha nem akarnád, hogy kihasználjanak, kiszállnál belőle. De inkább sértődj be az igazságra.
2021. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!