Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve párkapcsolatban élek. Fél éve éreztem azt kb hogy nem működik valami. Aztán szílveszter éjszakáján döntöttem, hogy elfogom hagyni.Másnap belépett egy rég nem látott jóképű ismerős az életembe. Néhány nap alatt sikerült elcsavarnia a fejemet. Minden meg van benne, ami hiányzik a párkapcsolatomban. Aztán elmondtam a páromnak, hogy szünetet szeretnék, így hát haza küldtem a szüleihez. Úgy alakult, hogy a másik srác feljött hozzám és az egész éjszakát együtt töltöttük, szexeltünk, filmeztünk, összebújtunk. Másnap haza ment én pedig mentem dolgozni. Beszelgetünk azóta is. Ma pedig haza állított, rózsával, szerelmes dolgokkal, és egy gyűrűvel várt otthol. (tudni kell róla, hogy a kapcsolatunk elején félre kacsintott, amit megbocsájtottam). Akkor hirtelen haragbol, mivel ezt érezte megoldásnak,nagyon csúnyán beszéltem vele és többé kevésbé megaláztam. Összepakoltam és eljöttem egy barátnőmhöz. Viszont most bánom a viselkedésem, nem így kellett volna. A párom visszavár, a másik pasival pedig nemtudom mi legyen. A pasival holnapra megbeszéltünk egy újabb alkalmat, amit most jelenleg úgy érzem búcsú szexnek szánok, mert tudom hogy nem működne köztünk a dolog, annak ellenére hogy nagyon tetszik és érzek valamit iránt. Ha az eszemre hallgatok, a páromat választom mert ténylegesen mindent megtesz értem csak egyszerűen elcsúszott a kommunikáció valahol. Ha pedig a szívemre a másik fickót, akit nem tudok hova tenni.

Teljesen megzakkantam, nemtudom mivan velem.

Mit tegyek?



2021. jan. 10. 23:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*A párom állított haza rózsával és stb
2021. jan. 10. 23:50
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát a párod nagyon szerethet, ha így visszavár azután, hogy te kértél egy kis időt, hogy szexelhess mással. Valószínűleg ő jobban megbecsül. A másik csávó meg nekem fellángolásnak tűnik, aki meg is csalt. Amit írtál az alapján ezt szűrtem le belőle. Ez alapján mérlegelj, hogy melyik éri meg neked jobban vagy, hogy milyen kapcsolatra vágysz. Az egyik oldalon ott van a család és a biztonság lehetősége, a másik meg valószínűleg a szenvedélyes kapcsolat lehetőségét tartogatja. Neked kell eldöntened, mire vágysz.
2021. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az első pasival légy korrekt, a másikkal meg dugj, amíg nem cserél le.


(Na, látjátok? Ilyen az, amikor megy a sírás, hogy a normális nők nem találnak pasit és nem becsülik meg őket. Amikor találnak, akkor meg ez a vége...)

2021. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus, egyből félredug ha normális férfit talál a nő. Ez a duma, hogy kell a szünet amíg megfarkal más férfi meg elég álszent. Innentől aztán ne sírjanak a nők hogy nincs normális férfi
2021. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

Most sajnos én is azt kell mondjam: Sz*r ez az egész, de úgy ahogy van. Hol a kommunikáció, ha valami nem megy? Azt hiszed, kérsz egy kis szünetet, "ide-oda szálldosol", majd hirtelen nem tudod, mitévő légy? Hihetetlen hogy felnőtt emberként képtelen vagy tiszta játékot játszani.

Mondd el az exednek, amit érzel, aztán döntsetek. Bár nem hiszem, hogy ezek után ez egy működőképes kapcsolat lenne...

2021. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezt már elcseszted. Mond meg az első pasinak, hogy mit tettél, aztán ha így még elfogad, ok.
2021. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy mindkét "kapcsolat" egy kalap kaki?

Az első azért, mert 3 év semmi, de már oda-vissza csaljátok egymást, és fèl éve érzed, hogy vége. Csak meglágyult az agyad a gyűrűtől.

A második azért, mert megadja, ami a kapcsolatodból hiányzik, de a kapcsolatod nélkül elég, amit adni tud?

Legjobb esetben az újjal folytatod, lesz, ahogy alakul, még össze is jöhet.

A régit meg engedd el, keressetek mást mindketten. Illetve neked már van, ugyebár.

2021. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Hü de finoman fogalmazol! "szívemre vagy az eszemre" Nincs ebben a történetben semmi szived. Nagyon viszketett a pinád! Ennyi a történet. Ezek alapján akárkivel is maradsz, elöbb-utobb odatartod idönként egy ujabbnak.
2021. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Ja, ilyenkor nagyon szerelmesek tudnak lenni, amikor felbukkan a rivális kan. Az én férjem is 10 év után bírt először vörös rózsacsokrot adni, amikor már mást szerettem, de a 10 év alatt max. a legolcsóbb muskátlit kaptam, azt is csak szülinapra. Fél éve nem oké valami. Nyilván gáz, ha erről nem beszéltetek és nem is akartatok erre megoldást keresni, de ne olvadj el rögtön a gyűrűtől, a bántalmazó kapcsolatokban is mindig akkor jönnek a mézeshetek, amikor az asszonyka lelépne.
2021. jan. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Szilveszterkor már eldöntötték, hogy szakítást.

Mi változott?

Hozott egy rózsát, meg ígér egy gyűrűt?

2021. jan. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!