Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve párkapcsolatban élek. Fél éve éreztem azt kb hogy nem működik valami. Aztán szílveszter éjszakáján döntöttem, hogy elfogom hagyni.Másnap belépett egy rég nem látott jóképű ismerős az életembe. Néhány nap alatt sikerült elcsavarnia a fejemet. Minden meg van benne, ami hiányzik a párkapcsolatomban. Aztán elmondtam a páromnak, hogy szünetet szeretnék, így hát haza küldtem a szüleihez. Úgy alakult, hogy a másik srác feljött hozzám és az egész éjszakát együtt töltöttük, szexeltünk, filmeztünk, összebújtunk. Másnap haza ment én pedig mentem dolgozni. Beszelgetünk azóta is. Ma pedig haza állított, rózsával, szerelmes dolgokkal, és egy gyűrűvel várt otthol. (tudni kell róla, hogy a kapcsolatunk elején félre kacsintott, amit megbocsájtottam). Akkor hirtelen haragbol, mivel ezt érezte megoldásnak,nagyon csúnyán beszéltem vele és többé kevésbé megaláztam. Összepakoltam és eljöttem egy barátnőmhöz. Viszont most bánom a viselkedésem, nem így kellett volna. A párom visszavár, a másik pasival pedig nemtudom mi legyen. A pasival holnapra megbeszéltünk egy újabb alkalmat, amit most jelenleg úgy érzem búcsú szexnek szánok, mert tudom hogy nem működne köztünk a dolog, annak ellenére hogy nagyon tetszik és érzek valamit iránt. Ha az eszemre hallgatok, a páromat választom mert ténylegesen mindent megtesz értem csak egyszerűen elcsúszott a kommunikáció valahol. Ha pedig a szívemre a másik fickót, akit nem tudok hova tenni.

Teljesen megzakkantam, nemtudom mivan velem.

Mit tegyek?



2021. jan. 10. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha párod pár napra-hétre kórházba kerülne, akkor is rögtön jöhetne valaki jóképű illető?

Irány párkapcsolatokkal foglalkozó pszichológus szakember, szerintem.

Egyébként nagy valószínűséggel kamu az egész, ilyen nincs. Megcsalás után még búcsúszex stb...

Ha nem kamu, akkor: nem tudod mit akarsz igazán és nagyon jót fog tenni pszichológu ssegítsége.

2021. jan. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a párod nem tud a pasiról. Mond el neki aztán dönt ő.
2021. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat eszed az nem sok van, arra ne hallgass. A szived sem toketletes. Felnott ember ugy szokta az ilyet csinalni, hogy szakit a szunet helyett es utana bujik agyba a masikkal. Bar a leirasod alapjan odavetetted magad. Aztan nezel ertetlenul, mert kaptal egy gyurut. Mint egy kisgyerek. Fel kene noni, fel kene vallalni a tetteid, meg kene ismerni onmagadat, majd ezutan kene kapcsolatokat kialakitani. Attol, hogy elmultal 18 meg nem leszel felnott.
2021. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!