Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még van esélyem? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esélyem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom. Ugyanúgy ahogy az első percben.

Az elején ő is nagyon szerelmes volt, viszont közben "kiszeretett belőlem".

Mivel én beteg vagyok és már nagyon kevés esély maradt arra, hogy lehet gyerekem ( ami egyébként az elején mindkettőnk álma volt , nem csak az enyém) , ezért mindent megtettünk, hogy sikerüljön. Viszont ő már nem ugyanúgy akarta, igazából ha lehet ilyen hülyén fogalmazni, miattam lett kisbabánk.

Én azt reméltem,hogy közben újra belém szeret,viszont most vágott pofán az igazság, hogy nem.

Az utolsó éjjel, szülés előtt még szeretkeztunk, együtt mentünk be a kórházba, hallotta, ahogy felsir, majd neki adták. Nálam sajnos komoly komplikációk léptek fel műtét közben így én egy darabig semmit sem tudtam a babáról csak hogy rendben megszületett.

Miután sikerült a kórházban életet lehelniuk újra belém hazaengedtek minket és innentől kezdve vagyok teljesen kikészulve.

Párom vett egy lakást tavaly de nem költözünk oda mert felújítas alatt ált, hogy költözhető legyen.

Párom anyukájánal laktunk eddig. Itt csak egy szoba lenne harmunkra és mivel párom munkája olyan, hogy online kell legyen élőben elég sokat , ugyanabban a szobában nem lehetséges egy újszülöttel lenni.

Így mire hazaértünk elköltözött.... Dolgozni.... Hogy majd amikor végzett hazajön hozzánk. Csak azért megy H nyugodtan dolgozzon.

A helyzet az, hogy nem jön haza. Itt ragadtam az anyósom nyakán egy kisbabával.

Próbáltam beszélni vele, hogy mi mikor költözhetunk a babával, ott van két szoba, de azt mondta, hogy nem szerelmes és nem akar velem együtt élni.


A műtéttel járó komplikációkat nem éltem meg traumakent viszont ezt Igen. Telejesen kikészülok. Nagyon szeretem. Eddig itt volt velem 24 órába és most üres a szoba. Semmilye sincs itt. Nincs kihez szólnom.


Próbáltam szépen és könyörögve is kérni De csak rontok a helyzeten.


Hogy érhetnem el, hogy újra belém szeressen? Hogy hianyozzak neki, hogy haza akarjon jönni és azt akarja, hogy ott legyünk vele?


Tény, hogy itthon is szinte 24 órába dolgozott mivel 3 munkahelye van, viszont ebből kettőt tudna innen is csinálni. Nem kontorfalaz. Neliuem akar lenni.


Van még esély hogy újra belém szeressen? Csak idő kell neki? Távolság? Vagy ennek már vége ?


Én itt belehalok egyedül a babával, hiszen nemrég még 24 orbaan együtt voltunk.



2021. jan. 11. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ennek vége. Ha fenn tudod tartani magatokat a babával akkor vegyél ki egy lakást, ha nem akkor, ha tudsz, költözz haza a szüleidhez.
2021. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azé kemény pasik vannak... egyedül hagyja frissen, kompikációkkal szült nőjét a közös gyerekükkel az anyjánál, ő meg elköltözik a 2 szobás lakásába, mert nem szerelmes. Jól megszívattad magad ezzel a féreggel. Ennek vége, ne puncsolj utána, mert legközelebb is otthagy a szarban. Van hova menned a gyerekkel?
2021. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy csak most jutott el az agyáig, apa lett. Adjál neki kis időt, hátha megjön az esze.
2021. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ennek szerintem is vége. De egy kérdés, nem bántásból. Ha láttad rajta hogy nem úgy akarta már a gyereket, nem volt lelkes akkor miért vállaltad be? Itt a gyakorin is ezer meg ezer hasonló pofáraesős kérdés van ilyen témában. Sajnos, számolnod kellett volna ezzel a lehetőséggel, hogy egyedül fogod felnevelni. Félreértés ne essen, szerintem is féreg a pasi hogy így lépett le, de részedről is felelőtlenség volt vállalni a gyereket.
2021. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
#4 ha minden vágyam egy gyerek és egyre kevesebb eséllyel lehetne, akkor úgy is vállalnám, ha lelép az apja. Attól még ez a hirtelen váltás rosszul esne, nyilván. Csak nyilván ehhez előre kell gondolkodni és megteremteni a feltételeket.
2021. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
szeress ki belőle te is,nekem ez simán sikerült a gyógyulj ki szerelmi bánatod könyvvel, a meditásió mpsban fent vana youtubon. Ezen kívül naplót írtam és felvezettem a fárjem szemétségeit, mindesn beszólását, mindent amikor megbántott. Ezt olvasgattam és megvilágosodtam. az a baj hogy neked a baba még kicsi, pont erős benned a családösszetartás érzése, a gyereknek apa kell érzése, meg időd sincs, de az iylen ember egyszerűen egy mocsok. otthagyja a babáját neked meg az anyjának, vesz egy lakást és vígan beköltözik oda, odahordja a nőit stb. egy utolsó féreg. azért a legtöbb férfi is képes arra, hogy egy darabig eljátsza a jó férjet, még akkor is ha fejben már tervezi, hogy a gyerek x éves korában majd lelép, de még kitart, elrendez maga körül dolgokat, nem ezt cisnálja.
2021. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Angel3000 ***** válasza:
39%
Szia! Hàt ez nem valami jò! Eltart benneteket? Nem tudsz sokat tenni, ki kell vàrnod mig Te is megerôsödsz és tudsz többet magadra. Ha szeret vissza fog jönni hozzàd! Adj neki idôt!
2021. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét húzás volt tőle. De szerintem, ha bebizonyítod, hogy nélküle is boldogulsz, akkor valamilyen szinten revansot veszel rajta. Hadd érezze, mit veszített. De elsősorban magatok miatt legyél erős. Érd el, hogy térden kúszva könyörögje magát vissza hozzád. De ezek után nehogy te fuss utána! Többet érdemelsz ennél.
2021. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igazából nem tudom észre vettetek-e, de mindenki abban próbál segíteni, hogy , hogy tegyem túl magam rajta.

Viszont én nagyon szeretem és családot, apát szeretnék a gyerekemnek.


Olyan tanácsokra lenne szükségem, amivel el tudom talán valahogy érni azt, hogy újra úgy érezze mint az elején.


Nem tudom, és egyenlőre nem is akarom túl tenni magam rajta. Meg akarom menteni ezt a kapcsolatot vagy legalábbis megpróbálni.

2021. jan. 12. 16:55
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok én többet ennél. Nekem ő tökéletes volt és ez hiányzik.
2021. jan. 12. 16:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!