Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy hónapja vagyunk együtt a párommal, minden tökéletes, figyelmes, intelligens, törődő, a szex terén is minden működik, én komolyan terveztem vele.

Tegnap elvitt bemutatni a családjának, és kicsit sokkolódtam.

A családja tipikus roma család, roma mentalitással, káromkodnak, koszosak és nincsenek tisztában az alapvető társadalmi elvárásokkal sem.

Nem vagyok rasszista, ha normális, intelligens értelmiségi család lenne, egy percig sem problémáznék, de most nagyon elbizonytalanodtam.

A párommal semmi gond nincsen, egyébként külsőre meg sem lehetne róla mondani, kreolos bőre és sötét haja meg szeme van, de nagyon ápolt, egyáltalán nem az a tipikus roma, a viselkedése is teljesen rendben van, mintha nem is ebből a családból jött volna.

Azt érzem rajta, hogy szégyelli, hogy ilyen családja van, és tényleg mindent megtesz, hogy kitörjön ebből.

Ti mit tennétek a helyemben? Jogosan zavar, hogy ilyen környezetből jön?


2021. jan. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
74%

Igazából ez mindig egy konfliktus lesz köztetek, mert téged zavar.

Én elismerem hogy rasszista vagyok, Borsodban nőttem fel, és a mai napig félek a cigányoktól. El sem tudom mondani hányszor gondoltam már arra, ha valamiért át kellett mennem kocsival a cigánysoron, hogy ha kiugrik elém kutya/cica/kisgyerek/naggyerek, akkor mennyivel szívesebben tölteném le a börtönbüntetést cserbenhagyásos gázolásért, mint hogy megálljak és agyonverjenek.

Na nem ragozom a dolgot, nekem is volt egy cigány pasim, akiről utólag tudtam meg, hogy cigány. Normálisak voltak a szülei is, dolgoztak valami kétkezi munkát, minden rendben volt velük, mégis éket vert közénk a berögzült félelmem, hogy cigány és cigány vér és mi lesz ha ilyen lesz meg olyan lesz.

Annyit tudsz tenni, hogy beszélsz a pároddal. Vagy megsértődik hogy rasszista vagy és szakítotok, vagy nem szólsz semmit, aztán apró konfliktusok lesznek emiatt és szakítotok.

2021. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
87%
(Ha valaki belekötne a cserbenhagyásos gázolásba, akkor szólok, hogy komplett elképzelésem van arról, hogy hány utcával arrébb kell megállnom, ahonnan már biztonságban tudom hívni a mentőket.)
2021. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
66%
41# hogy érted hogy beszél a párjával?Mit mond? Vagy ő vagy a családja? Erre gondolsz?
2021. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
83%

Akkor mondom a tényeket a sok jogvédő meg öntudatos cigány lepontozhat.

A srác hiába ápolt meg intelligens stb akkor is cigány. Cigány vér van benne. Az első adandó alkalommal ez ki is fog jönni.

Ha lesznek gyerekeitek azok nagy valószínűséggel barna bőrűek lesznek. Ecte cigánygyerekek. A pasi családja jön-megy náluk az nem úgy működik hogy megszakítja velük a kapcsolatot. Belekerülsz egy olyan élethelyzetbe amiből soha többet nem menekülsz.

Ha valami csoda folytán mégis, vajon utána melyik normális férfi fog bevállalni 1-2 cigány purgyéval meg egy cigány exel?

El sem tudom képzelni hogy tényleg ez volt a legjobb az összes közül. Legyen eszed.

2021. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

33-as vagyok: kérdező, ezt neked kell eldöntened, hogy látsz e annyi potenciált a kapcsolatban, a párodban. Nyilván a családja nem fog megváltozni, ez ellen nincs mit tenni.

A párodtól megkérheted, hogy szakítsa meg a családjával a kapcsolatot esetleg mondhatod neki ,hogy vagy te vagy őket választja. Viszont ez eléggé...durva dolog. Főleg ha még nem régóta vagytok csak együtt és azért mégiscsak a családja, akármilyenek is.

Maradhatsz vele és reménykedhetsz, hogy a csaldája nem fog gondot okozni, esetleg az még megoldás, ha jó messzire költöztök tőlük és így csak ritkán kell látogatóba menni.

Az sem megoldás, hogy te nem mész a pároddal, mert ez is eléggé ciki és bunkóság, szerintem hamar a kapcsolat végét jelentené.

Nehéz döntés, de az tény, hogy ez állandó konfliktus forrás lesz köztetek.

2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
26%

Ha igazán szereted ezt a pasit, akkor elengeded. Engedd el szegényt, mert hiába lennétek együtt boldogok, ha nem fogadod el a családját, nem engeded el majd a nagymamához a kis unokákat, hogy vakaróval teletömjék és cigányzenére rütyőztessék, nyalják-falják (jaj, eszem azt az aranba öntött kicsi szívedet! száradjon ki a májam, ha nem téged imádlak a legjobban világon, kis purdém!), akkor a párod nagyon boldogtalan lenne, még ha előtted titkolná is ezt.

Ha igazán szereted őt, jót akarsz neki, és nem akarod, hogy szakítania kelljen miattad a családjával.

Ha egy német fiú megszeretne téged, de amúgy ő minden magyart és szlávot lenézne, irtózna a szüleidtől, és elvenne ugyan téged feleségül, de nem engedné, hogy kapcsolatot tarts a családoddal, Te boldog tudnál lenni? Ezt gondold át, kérlek.

2021. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
85%
Én rasszista vagyok, egy percig nem maradnék vele.
2021. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

de nem akarom azt kérni tőle, hogy szakítsa meg a kapcsolatot. hiszen a családja.

támogatja őket anyagilag, meg havonta látogatja őket, de egyébként ő is szeretné magát magától az életformától távol tartani.

mindenesetre le fogok ülni beszélni a párommal, hogy hogyan legyen tovább.

2021. jan. 11. 20:25
 49/52 anonim ***** válasza:
83%
#43 nem igazán erre gondoltam. Szerintem ez nem megoldás. Hanem a kérdező is írta, hogy nem meri felhozni, hogy hogy szakadt ki ebből a környezetből. Pedig fel kellene. És nem is feltétlen úgy, hogy "háténnemtudtamhogycigányvagy", hanem hogy meglepett a szüleid életkörülménye, nagyon ijesztő volt számomra a kiabálás stb. Ha meg majd gyereken gondolkodnak, akkor lehet arról beszélni, hogy nagyszülők mennyi időre és milyen körülmények között láthatják az unokát stb.
2021. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem itt sokan nagyon el vannak tévedve. Próbált már valaki szót érteni putris cigányokkal? Náluk nincs olyan hogy korlátozzák őket. Nincs olyan hogy megszakítja a kapcsolatot velük. A kérdező nagyon naiv. Nem cigányként soha nem fogják elfogadni. A nagyon intelligens pasijából meg az első konfliktus helyzetben ki fog jönni a cigány vér. Ha megszületnek a purgyék te már onnan nem menekülsz. Hihetetlen hogy valaki önszántából akarja elcseszni az egész életét. Látott már valaki őrjöngő cigány hordát? Na... Kb az lesz amikor majd a kérdező bejelenti hogy a kis rikkárdót nem láthatja a család.
2021. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!