Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromról kiderült, hogy roma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy hónapja vagyunk együtt a párommal, minden tökéletes, figyelmes, intelligens, törődő, a szex terén is minden működik, én komolyan terveztem vele.

Tegnap elvitt bemutatni a családjának, és kicsit sokkolódtam.

A családja tipikus roma család, roma mentalitással, káromkodnak, koszosak és nincsenek tisztában az alapvető társadalmi elvárásokkal sem.

Nem vagyok rasszista, ha normális, intelligens értelmiségi család lenne, egy percig sem problémáznék, de most nagyon elbizonytalanodtam.

A párommal semmi gond nincsen, egyébként külsőre meg sem lehetne róla mondani, kreolos bőre és sötét haja meg szeme van, de nagyon ápolt, egyáltalán nem az a tipikus roma, a viselkedése is teljesen rendben van, mintha nem is ebből a családból jött volna.

Azt érzem rajta, hogy szégyelli, hogy ilyen családja van, és tényleg mindent megtesz, hogy kitörjön ebből.

Ti mit tennétek a helyemben? Jogosan zavar, hogy ilyen környezetből jön?


2021. jan. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
94%

A férjem is szintén roma. Bár a stílusán nem lehetett volna ezt észre venni.... Legalábbis eleinte. Mikor bemutatott a családnak, ott is a legalja volt mindenben és én is azt láttam rajta, hogy szégyelli magát hogy ilyen családból való és igyekszik kitőrni belőle. Így vele maradtam.

.......

............kár volt!


Évekkel később bebizonyította, hogy a vér nem válik vizzé! És hogy a testvérek az isten, meg ugyan oda vissza csúszott, ahonnan kikapartam, bár elég erősen a drága testvérei kezei is közre játszottak, na meg a nagy izzig vérig bajkeverő az éjszakánál is sötétebb bőrű cigányok akik a nagy pajtásai!


Ajánlom figyelmedbe, hogy SOHA NE menj hozzá férjhez és még véletlenül se szülj neki gyereket, mert nem neki fogod szülni, hanem magadnak, míg ő éli tovább a jól megszokott világát a testvéreivel, de mikor jön a baj és válnátok, akkor már az egész pereputty a nyakadra fog járni, hogy megölnek és elveszik tőled a gyereket, mert az nem a tied címmel. Persze mikor segítség kéne, egyik sincs sehol!


Az alkohol, a drog, a munkakerülés és minden ami felelősséggel jár, az nem tetszik nekik, és a neved kuss a fajtája között.


Na így , ennek tükrében állj le vele szóba.


Tapasztalat....

2021. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
74%

51* lemaradt, hogy az nem bánom, hogy szültem, szerencsére a gyereken nem látszik, hogy roma apától van, és a nevelésén sem fog kiütközni az a vér, mert kinevelem belőle. Ezt garantálom!


Egyedül azt sajnálom, hogy ettől az embertől szültem, ahelyett, hogy mikor lehetett volna rá lehetőségem, leléptem volna egy másik férfival, aki sokkal jobban megérdemelte volna a gyereket.

2021. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!