Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még beleférne nektek? (Ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még beleférne nektek? (Ex probléma)

Figyelt kérdés

Kb másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Neki előttem egy 10 éves kapcsolata volt. A kérdésem az lenne, normális hogy minden nap beszélnek messengeren?

Nem vagyok féltékeny típus de ez már engem is zavar. Felhoztam neki, de szerinte senki nem akar semmit a másiktól. Ennek ellenére karácsonykor ex benyomott és olyanokart írt neki, hogy mit tudok én hogy velem van?! Akkor ez így mi??


2021. jan. 11. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az nem zavar, ha normális keretek között baráti viszonyban maradnak az exszel, de ez nem férne bele.
2021. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem fér bele. Nyilvánvalóan kapcsolatban vannak. Te csak a második vagy.
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

ha a barátod részéről nincsen benne több, akkor zavarna, de tolerálnám, amíg nem ad okot arra, hogy aggódjak.

10 év nyomot hagy.

2021. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogadnám el, itt valaki még nem lépett túl a másikon. Választás elé állítanám.

32N

2021. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Nekem elvből kizáró ok, ha valaki bratyizik az exével. Nekem sincs semmi beszélnivalóm az enyémekkel, pedig nem csak szirszar kapcsolataim voltak. Ha szar volt a kapcsolat, azért nem marsd a barátom, ha meg jó volt annyira, hogy barátként elfogadjam azt, akivel 10 éven át dugtam, akkor vajon miért szakítottunk? Na, erről ennyit. Párkapcsolat után az ex csak az az ember lesz, aki mellett nem megyek el köszönés nélkül az utcán. Nem több, nem kevesebb.
2021. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem férne bele, mert ez konkrétan olyan (már bocsi), mintha te csak táplálékkiegészítő lennél és a csaj még nagyon is képben lenne.
2021. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, és szerintem ezt már kiírtad ide.
2021. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavarna.

Ez volt az 1 ok hogy a párommal szétmentem. Előttem neki 4 éves kapcsolata volt..nem szereti a csajt de a csaj folyton lereste valami hülyeség miatt.. és mindig akkor zargatta mikor a parommal bolgam

2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Ex minden nap??????? Te jó hülye vagy. Nem tiltani kell, de max mint egy haver/barát: havi 1-2 tal, heti max 1 chat.
2021. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szegeny ex nem tud a baratodon tullépni
2021. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!