Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez véletlen?

Figyelt kérdés

Párommal összekaptunk. Hazajöttem, megsértett. Hívott aztán hogy mennyire szeret, és megváltozik bizonyos dolgokban. Nem igazán hatott. Éjjel írt ne haragudjak. Ez se hatott

Igazán.

Erre ma a haverja írt nem -e megyek hétvégén át hozzájuk. 5-6 an leszünk. Mondom kik? Mit ad isten. Pont az exem is.

Régen jártunk bulizni így ez igaz, de én a párommal mentem. Haverjától így különmeghívom az életben nem volt hogy örülne ha elmennék.


Írtam páromnak hogy mit szól a bulihoz. Azt írta nemtudja jó ötlet -e hogy mindjetten menjünk, mert alkohol aminek a vége ne legyen összekapás.


Az viszont kizàrt hogy a haverja békíteni akar minket magától.


2021. jan. 11. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyarországi. Elnézést a hibákért. Nem ott élek
2021. jan. 11. 23:28
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ok.. ezek milyen bulik mert jarvany idejen eeg kockázatos vállalkozás
2021. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg a parodnak.. hogy nincs kedved jarvany idoszakban bulizni maris megoldodott ex kerdes
2021. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

#2: mi kockázatos, 5-6 fős találkozón? Vackold be magad még 1 évre, vagy inkább életed végééig, mert ez a vírus teljesen soha sem fog eltűnni, nehogy elkapjad még a végén!


Kérdező, egy veszekedés után ne menjetek buliba. Egymással foglalkozzatok. Tervezzetek egy jó túrát vagy más közös programot a hétvégére.

2021. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon élek. Itt nem olyAn rossz a helyzet
2021. jan. 11. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
En nem veszelyeztetek masokat.. en nem 5..6 emberel talalkozok hanem napi 100 felett.. en vigyem buliba virust ok meg haza
2021. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annal jobban szeretem barataimat
2021. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy nem vèletlen, összebeszèltek!
2021. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!