Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom agresszív lett? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonja007 kérdése:

A párom agresszív lett? Többi lent!

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg,2 hónapja járunk. Döcögősen indult,de csúcsszuper lett minden. Múlt héten nála főztem,közben boroztunk (ami sokszor előfordul nálunk,eddig mindig kedves volt és ha veszekedtünk,mindig elismerte,h igazam van,igy teljesen váratlanul értek a lentiek) ,minden rendben volt. Leküldtem a boltba még pár dologért és jó 1 óra múlva ért haza erősen ittasan,mire a válasza: “Csak egy vodkát ittam!” Láthatóan jóval többet. Megetettem, megpróbáltam ágyba dugni és ekkor mondhattam vmit,ami kiverte nála a biztosítékot,mert közölte,h takarodjak a lakásából,izomból belevert a falba. Majd fogta a táskám,a csizmám és a pulcsim és végighajította őket a folyosón,kilökdösött egy szál melltartóban,mindezt teljes hangerővel üvöltözve,még a szomszédja is kijött. Emellett 2x vállon lökött. Nagy nehezen kijutottam a társasházból,de utánam jött és kicsavarta a telefont a kezemből. Innen is elszabadulva felültem egy buszra,hát,azon is ott termett,h beszéljük meg. Leszálltam,nem akartam ott balhét. Ő meg csapongott a “bocsass meg,gyere vissza” és a “te provokáltad és túlreagálod” között.És ott állt sírva,de én már mondtam,ami a csövön kifért. Hogy milyen ember vagy te? Olyan,mint az apád! (Apja verte az egész családot) azt hiszem,tehettem volna ellene azzal,h nem provokálom tovább,de sajnos nem vagyok az a “hagyom magam” tipus és nagyon sértő dolgokat tudok mondani. De ehhez akkor sincs joga! Aznap volt 6 nem fogadott hívásom és egy üzenet,miszerint “Megbocsáthatatlan,amit tettem.” Én írtam,h ne keressen. Ennek már 4 napja és azóta semmi,se bocsánatkérés,se semmi. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 13. 01:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, őszintén:


Te nem tartod jobbnak magad annál, hogy egy ilyen trógerrel kezdj?

2021. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%

"...azt hiszem,tehettem volna ellene azzal,h nem provokálom tovább,de sajnos nem vagyok az a “hagyom magam” tipus és nagyon sértő dolgokat tudok mondani. De ehhez akkor sincs joga!"

Valóban nincs neki sokmindenhez, de ha tisztában vagy vele, hogy hajlamos a "jogkörét" átlépni, te pedig erre még külön bujtogatod is, akkor majd ne lepődj meg, ha úgy aládrúg, hogy még röptödben megbüdösödsz.


Gondolni meg azt gondolom, hogy zsák a foltját.

2021. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez nagyon kemény dió. Édesanyám és apám elváltak, mert anyám szinte folyamatosan ivott és apámnak elege lett ebből. Anyám kifogott egy faszit aki szintén erős alkoholista volt és a szüleivel élt 46-7 évesen. Egyszer még vagy 10 éve volt, amikor engem is megvert meg anyámat is és kidobott minket az utcára. Szerencsénkre, a sógorom és a tesóm jött értünk szinte azonnal. Később olyan, fél/egy év múlva újra próbálkozott az anyámnál. Anyámmal néha találkoztak, de vissza utasította őt anyu. A csávó öngyilkos lett. Szíven szúrta magát a nagy bánatában. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy én a helyedben NEM adnék neki párkapcsolatra még egy esélyt. Csak akkor, hogyha járt pszichológusnál és hivatalos igazolása van tőle. Látszik, hogy ezek a dolgok mélyen feszülnek benne, és az alkohol csak felhozza belőle ezt. Ezeket a traumákat át kell dolgozni! Nem szabad így hagyni. Abszolút megértem a helyzeted, és sajnállak is. Őt is valamilyen szinten, mert nem lehetett egyszerű, de neki el kell jutni arra pontra, hogy kilépjen a múlt árnyékából és az édesapja árnyékából. Menjen el szakemberhez, te pedig addíg tarts tisztes távolságot!!!
2021. jan. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Ez alapján a pasid egy alkoholista prolinak tűnik. Örülj, hogy nem az arcodba vert egyet, hanem csak a falba. Azt javaslom kerüld minél messzebbre és tanulj belőle, hogy többet ilyen ne fordulhasson elő.


A saját testi és lelki épséged érdekében zárd le vele és ne olvasgass semmit ami tőle jön, tekintsd úgy hogy meghalt.

2021. jan. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
90%

Azonnal hagyd ott és "menekülj". Az ilyen emberek nem normálisak és nincs erre magyarázat - még a pia se, hogy valaki így viselkedjen. Max örülj, hogy az elején kiderült.

Saját tapasztalatból beszélek.

2021. jan. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
És nem fog változni, mielőtt ebben reménykedsz. De nyugi, más is tud basz.ni, nem csak ez a pöch.
2021. jan. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen a csúcsszuper, milyen lehet a gheciszar?
2021. jan. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem örülj neki, hogy nem keres. Az ilyet jobb minél hamarabb elfelejteni.
2021. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Munkája sem lesz sokàig.


Sajnos felnőtten az ilyenek màr nem változtathatok. Ő is szenved saját magátol de ő màr igy marad.

2021. jan. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

"Én írtam,h ne keressen. Ennek már 4 napja és azóta semmi,se bocsánatkérés,se semmi. Ti mit gondoltok?"


Azt gondolom, hogy előbb döntsd el hogy mit akarsz, és csak aztán mondd ki! :D

2021. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!