Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baja a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a párommal? Tényleg fáradt?!?

Figyelt kérdés

Amikor kettesben vagyunk nem én vagyok az első hanem a kaja vagy a film nézés

Vélem lehet a gond ?

Sokáig próbálkoztam simogattam ,de vissza utasított

A kifogások a következőek:

Éhes vagyok

Nézzük már a filmet

Majd hétvégén

Most nem jó korán van

Fáradt vagyok ....és még sorolhatnám

Annyiszor vissza lettem utasítva hogy már nem kívánok ha szexet kezdeményez magamban azt kívánom légyen vége vagy töprengek hogy tudom vissza utasítani.

Maga a szex fantasztikus 10/10 de az hogy kuncsorogni kell érte meg könyörögni és 8 hetente össze jön az szerintem nagyon gáz

Próbáltam szex fehérneműbe el csábítani katasztrófa volt finoman szólva.

Többször le ültem beszeltem erről a párommal de mintha nem értene még hogy nekem ez rossz.

Azt mondja neki sem jó ,de szerintem neki pont megfelel. nem az elejétől fogva ilyen durva fokozatosan lett ilyen.

Azt mondja nem csal meg ,de már ebben sem vagyok biztos persze bízok benne mégis csak ott a félsz értitek

Tanácsra lenne szükségem


2021. jan. 13. 05:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz tanácsot adni. Minden ember más.

Sokan azt fogják írni, hogy szeretőt kell tartanod, ők is azt teszik.

Ez előbb utóbb úgy is szakításhoz fog vezetni.

Szerintem szakíts vele.

2021. jan. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

most fantasztikus a szex, vagy azt kívánod, hogy legyen vége?

Egyébként ismerős a helyzet, sajnos ez a megszoksz vagy megszöksz esete...

2021. jan. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy barátom volt ilyen, de nála kiderült, hogy a legjobb barátjába szerelmes, én meg jó voltam bejárónőnek meg alibinek. Ilyen is van. Persze ettől a te barátodnak ezer más oka is lehet, egyik ismerősömnek például nagyon alacsony a tesztoszteron szintje, ezért nem kívánja a szexet.
2021. jan. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Dohányzik drogozik rosszul tàplàlkozik vagy elhizott öreg? Nekem ugy tűnik az eddigi tapasztalataim szerint nagyban összefügg a ffiak libidoja az életmodjukkal.
2021. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
2 dolog tuti nem szeret és nem is kiván...itt a vége.ez nem kapcsolat.
2021. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt? eleinte működött?
2021. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos dolgokat nem írtál le.

Hány évesek vagytok?

Hány éve éltek együtt?

Mióta vannak ezek a problémák és milyen volt előtte a szexuális életetek?

Más dolgokat meg tudtok-e beszélni egymással, vagy általában véve nem működik a kommunikáció köztetek?

2021. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt. Én belefáradtam és számítottam. Kerestem olyan, aki legalább annyira akár, mint én őt.
2021. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Azèrt az se mindegy, hogy mindezt hogyan közli és lehet-e beszélni vele erről, megoldást találni a problémára, vagy éppen szarik bele...


Exem sem értette, hogy nem a szex hiánya volt a legnagyobb probléma, hanem amikor megszólalt "Most komoly, hogy 12 óra munka után még ba$$zalak is meg?"...

Beszélni vele se lehetett...

Mikor meg úgy voltam vele, igaza van, nem kell, majd más bevállalja, akkor ugyebár én voltam a szemét kurwa. Meg azért is, mert ott hagytam....


Ha nem lehet vele beszélni erről, akkor vigye az FKF....

2021. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!