Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit rosszul esett jogos?

Figyelt kérdés

Egyiptomi barátom van összeköltöztünk nem rég általában magyar kajákat főzök (mást nem is nagyon ismerek)


És meglepett egy arab szakácskönyvel hogy ebből is tanulhatnék


Nem vagyok egy nagy konyhatündér eddig is csak azért főztem hogy a páromnak örömet okozzak

Lehet túl reagálom és csak szeretne vmi hazait

Kicsit rosszul esett


2021. jan. 13. 06:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Én megértem. Én ia voltam külföldön es ugy hogy én nem vagyok valami joétvágyu meg a gasztronomia sem az en teruletem, mégis hiányoztak a magyar izek. A munkatarsaim mindig hoztak magyar alapanyogat is amig Magyaro-n voltak pár napot :D (de még a paprika hagyma is teljesen más kint..)

Es szoval hiába is probálkoznál mert arab alapanyagok ugy sincsenek itthon. Csak gyenge utánzatok lennének..

2021. jan. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

*az lenne a legoptimalisabb ha ő bevásárolna arab dolgokat es megcsinálná neked

Dehát ffi gondolom nem főz

2021. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ő nem tud főzni néha csinál nekem pirítóst meg teát ezzel ébreszt hogy dragám csináltam reggelit örülsz?

Persze ő nagyon büszke magára és cuki de ebben kimerül a tehetsége


Néha lekvárosat is csinál 😅

2021. jan. 13. 06:35
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Tanuljon akkor o meg magyar kajakat csinalni
2021. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de korán van és nyűgös vagyok: ahelyett, hogy ide kiírod, beszéld meg vele? A kommunikáció csodákra képes. Néma gyereknek... Lehet nem is tudja, hogy nem szívesen főzöl, vagy hogy csak hazait szeretnél.
2021. jan. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Miért esett rosszul? Nem az a normális hogy néha ilyet, néha olyat esztek?


Te mit szólnál hozzá ha a kínai férjed csak bogarakkal etetne mert náluk az a menő?

2021. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt jó szándékkal tette. Nem akart bántani :)
2021. jan. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlreagálod. Ugyan én sem szeretek főzni, de nagyon szivesen kipróbálnék más kultúrák ételeit. Én örülnék egy szakácskönyvnek.
2021. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De hát ha csak a kedvéért főzöl amúgy is, akkor abba nem férne bele néha olyan ételeket főzni, ami a hazájára emlékezteti, ha már külön erre kért?

Amúgy szerintem túlreagálod, mármint így a leírás alapján egészen biztosan csak arra gondolt, hogy néha örülne egy kis hazai kajának. De amúgy ha nem szeretsz főzni egyébként sem, szerintem nyugodtan megbeszélheted vele, hogy mondjuk az arab kajákat közösen elkészítitek, mintegy programként, és akkor lassan ő is megtanulna főzni közben, meg te se érzed azt, hogy folyton csak az ő kedvében jársz. És egyszer talán megkérhetnéd, miután ár kikupálódott, hogy főzzön ő neked valami finomat- legyen az arab vagy magyar, mindegy.


Vagy rendeljetek, ha ilyen kifőzdékből rendelsz, mint amit az irodákba szoktak (mittudomén, interfood, egészségkonyha, ilyenek), akkor közel sem olyan drága, nekem néha az alapanyagok drágábbak egy-egy főzéshez és még az áramot, vizet, időt, fűszereket bele se számoltam, és ott szoktak lenni néha speckó dolgok is.

2021. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szimplán büszke a saját nemzete konyhájára, és úgy gondolta, örülnél ha más kultúra ételeivel is megismerkedhetnél.

Plusz igen, szerintem is hiányzik neki az "otthoni" étel :)

2021. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!