Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy újra belém szeressen és a nőt lássa bennem?

Figyelt kérdés

Még csak másfél éve vagyunk házasok, de úgy érzem kihűlt és ellaposodott a kapcsolatunk. Természetesen szeret, de már nem úgy mutatja ki, mint amikor együtt jártunk. Már nincs az hogy bármit megtenne értem, bármit megadna nekem. Tőlem viszont elvárja ugyanezt. Én viszont napról napra egyre jobban szerelmes vagyok belé, az életemet is odaadnám érte. Van mód rá, hogy ez kölcsönös legyen?


A másik meg hogy mintha már nem a NŐt látná bennem, hanem azt aki az ételét készíti, akivel szexel, aki megteszi neki amit kér. Nekem pedig hiányzik hogy nőnek érezhessem magam. Van valami tanácsotok?


2021. jan. 13. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak nem szeretnek senkit, csak magukat. Nőket kihasználják, átverik, megalázzák, együtt röhögnek rajtuk a haverokkal.
2021. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kezdj el nem vele foglalkozni, olvass, nézz filmeket. Legyél te is hűvösebb, koncentrálj magadra.
2021. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Már elvett, így úgy gondolja, hogy semmi szükség a kezdeti beetetésre. Érd be szerinte ennyivel. Sajnálom, de ennek nem lesz jó vége, ha nem beszélsz vele az igényeidről, és nem változtat a hozzáállásán. Bár a változtatás sem lesz csak félmegoldás, ha azt nem szívből adja.
2021. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát ne tedd meg amit kér, csak amihez van kedved. Foglalkozz a saját igényeiddel. Ha elkezd nyavajodni, akkor mondd, hogy te is ennyit kapsz tőle. Egy idő után megembereli magát, mert látni figja, hogy a 0-val nem lehet téged lenyűgözni.
2021. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Erre nincs jó válasz. Van olyan férfi, aki 30 év múlva is nőkét néz a párjára.

Az 1-es agybetegre biztos nem.

2021. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Nézzük

-A férfiak nem szeretnek senkit- nem igaz

-csak magukat ki ne szeretné magát?

-Nőket kihasználják nem mondamám ez inkább a nőkre jellemző/lásd k*rváknak fizetnek,nők több érdekházasságot kötnek stb ebbe ne menjünk bele senki se tökéletes/

-átverik nem igaz

-megalázzák amennyiben a nő sub

-együtt röhögnek rajtuk a haverokkal biztos hogy nem a nőkön fogok röhögni sörözés közbe

2021. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Az egyeske nyomorult élete nem általános érvényű, valóban :).
2021. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!