Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki két éve regisztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki két éve regisztrált a lovebox.hu társkereső oldalra, akkor megtörténhet-e az, hogy másfél évig nem küld emailt neki az oldal, viszont másfél év után elkezdi bombázni naponta emailekkel az új regisztálókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párom kezdett a lovebox.hu oldaltól szeptember óta e-maileket kapni arról, hogy kik az új regisztrálók. (Akkor pont összevesztünk és elköltöztem pár napra.) De nem most regisztrált, hanem két éve. Akkor mirért pont azóta kap e-maileket, amióta elköltöztem? Állítás szerint akkor nem lépett be az oldalra, de így nehéz elhinni. Én is regisztráltam,hogy kiderítsem, és én is naponta kapom az e-maileket, szóval az oldal folyamatosan küldi ha valaki regisztrált.

2021. jan. 13. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktív volt. Magyarul, hazudik.
2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tul sok az összefüggés

Pont akkor pont úgy

Hazudik biztos hogy használta

Egyik napról a másikra hirtelen kap ilyeneket ..

Használta es használja is

2021. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno az exem azt mondta, hogy csak "úgy" kapta ezeket a hírleveleket. Tettem róla és szembesítettem a hazugságaival. Szinte minden email címéről regisztrált különböző társkesreső oldalakra. A regisztráció napját nem lehet megváltoztatni, fehéren- feketén igazolódott, hogy ő regisztrált, nemcsak "úgy" érkeztek azok a hírlevelek.

Az ilyet ki kell vágni, de előtte lehet kicsit játszadozni vele, úgy ahogy ő tette.

2021. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szét vagytok költözve, nem?
2021. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!