Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő szerelmes belém, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szerelmes belém, én meg másba vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szerelmes belém, azzal a lánnyal jelenleg együtt vagyunk, tisztelem, becsülöm, SZERETEM, de szerelmes nem vagyok már belé.

Viszont “sajnos” a sors közbe szólt, másba lettem szerelmes, kicsit talán túlzás hogy szerelmes lettem, de folyamat ő jár a fejemben, vágyom rá, akarom őt.

nem tudom mit tegyek, én mindig is becsületes ember voltam, nem tudom közölni a “régivel” hogy vége, mert nem akarom megbántani, egy olyan lányt aki elég sokat szenvedett minden miatt, nehéz időszakai voltak, és most itt jövök én aki rá tesz még egy lapáttal..

Nem tudok pontot tenni a végére.. 😔

Meg úgy érzem egyre bizonytalanabb vagyok, érzéseimmel kapcsolatban is, úgy érzem ha netán szakítanánk lehet hiányozna később, lehet hogy megbánnám.. nem tudom mit csináljak..

Lehurroghattok meg minden, de sajnos nem tudom senkinek elmondani a magánéleti problémáimat,nincs aki meghallgatna, aki tudna esetleg segíteni 😔

Szó szerint két tűz közé estem, és nem akarok senkit sem megbántani. Ezért is fogom fel így mert tudom hogy a szív nem játék!



2021. jan. 13. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Írj privátot kedves kérdező! Ugyanebben voltam nem rég! Beszélgessünk.


Válaszom azoknak akik ugyanebben szenvednek: Állítsd mérlegre a dolgot! Amelyik jobban húz a helyes döntés. Az emberek folyton megbántják egymást. Ez az élet része, mindenből lehet tanulni. Tedd amit tenned kell.

2021. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy döntessz csak viseld a következményeket. Ha maradsz mindig el fogsz vágyódni. Ha mész és nem jön be..legalább legyen bennek annyi, hogy nem kuncsorgod vissza magad, hanem tanulsz belőle és keresel újat.
2021. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, és természetesen nem kuncsorognék vissza! Pofám nem lenne.
2021. jan. 13. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sziv ugyis erosebb lesz ne csapd be onmagad es legyen tartasod... ne csald parod
2021. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mondani nemet ha vege Szerintem tartozol annak az embernek annyival aki tarsad volt van..
2021. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt a jelenlegi paroddal?
2021. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 és fél éve
2021. jan. 13. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne szerelem nélkül együtt lenni senkivel.
2021. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!