Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommunikáció hiánya?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám az lenne, hogy a párom nem kommunikál velem.. Friss kapcsolat, ismerkedési fázisban kellene lennünk, legalábbis szerintem, viszont úgy adódott hogy együtt is élünk. Amíg nem éltünk együtt is tudtam róla hogy inkább a tettek embere, de biztatott és elhitette velem, ha beszédes partnert talál akkor ő is könnyebben kommunikál. Sajnos ezt én nem így látom, én bárkivel képes vagyok kommunikálni, nála viszont abban kimerül, hogy megkérdezi milyen volt a napom. Este tv nézés joejszakat puszi és alvás. Számomra nem ebből áll egy boldog párkapcsolat. Az utóbbi 1 hónapban 3szor próbáltam meg vele erről beszélni, sajnos nem sokra jutottunk mert bármit kérdezek legtöbbször választ sem kapok rá. Pl: Mi számít nála boldog párkapcsolatnak? Hogyan képzeli el az élet további részét? Nem olyan dolgokat kérdezek amihez diploma is kell, egyszerű önismeret, célok stb, mégsem kapok érdemleges választ.

Mit csináljak, hogy próbálkozzak hogy megértse végre, erre így rá fog menni a kapcsolatunk?

Azt érzem 1 hónap után mintha 20 éve együtt lennénk és csak egymás mellett élnénk, nem pedig egymással.

Szeretem és nem akarom elveszíteni.

L/23 F/26



2021. jan. 13. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért laktok ilyen korán együtt, főleg ha ilyen problémáitok vannak?

Nem fogod tudni őt megváltoztatni, vagy megszokod és boldogtalan leszel, vagy szakítasz és keresel olyat, akire vágysz.

2021. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert 1000 kmről nem tudtam megoldani másképp. Ő is változtatni szeretett volna, jobban keresni, ezért kijött hozzám külföldre. Más opció nem volt, idegennyelv hiánya miatt nem volt megoldható hogy külön éljen.

Nem is szeretném meg változtatni, csak azt szeretném hogy azokat a dolgokat amiket ígért be is tartaná.

2021. jan. 13. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseid kb úgy hangzanak, mintha interjuvoltatnád őt, és ezt az emberek többsége nem szereti.

Hétköznapi dolgokról se tudtok beszélgetni? Pl család, barátok, régi sztorik, gyermekkor? Nincsenek spontán beszédtémáitok?

2021. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi. Ha én elkezdek egy sztorit mesélni, maximum meghallgat, ha meghallgat de semmi reakció. KB az ajtónak is beszélhetnék. Őt ami 3 hobbi téma érdekli arról mesél, és én azt is meghallgatom, de magáról semmit, se régebbről se a terveiről. Nagyon alapvető témájú beszélgetéseket próbáltam kezdeményezni, családjáról se beszél, haverja van 1-2 de azokról sem mesél, később kezdtem rá térni a "komolyabb" témákra.

Tényleg így telik egy nap, hogy elmegyek dolgozni, hazaerek ebéd, aztán kicsit delelünk, ő zenét hallgat tanul, este fürdés és fekvés. Semmit nem mond magától, de ha kérdezek se válaszol. Elvagyok keseredve és nem tudom hogyan tovább.

2021. jan. 13. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez egyértelmű. Ennek annyi, semmi értelme egymás mellett élnetek, főleg ilyen friss kapcsolatban.
2021. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így viszont kissé úgy hat, hogy csak azért van veled, mert épp ezt dobta a gép.
2021. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, átgondolom az életem én is, hogy erre szükségem van e...

Mindenkinek ment a zöld

2021. jan. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!