Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a volt nőiről beszél....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a volt nőiről beszél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsőre nem tűnhet durvának a dolog, de sajnos ez már nekem is sok, pedig nagyon laza és szabad gondolkodású vagyok párkapcsolatban.

Több mint egy éve vagyunk együtt. Az elején kezdődött minden. Haverjaival a társaságomban többször megemlítette hogy milyen jó is volt még X személyel. Máskor elmesélt egy történetet a haverjainak úgy hogy én is halljam hogy Y személlyel milyen pózban hogy szexelt. Első közös karácsonyunkon nem felejtette elmesélni hogy pont egy éve tavaj karácsonykor szexelt utoljára egy Z illetővel. Volt példa arra hogy megjegyezte neki már volt ilyen csaja amilyen én vagyok. A karácsony sztoris hölgyel hónapokig beszélt a hátam mögött. Megesett olyan kijelentés is amikor nem működött kellően a szerszám, megkérdeztem hogy velem vane a baj amire az volt a válasz hogy volt már ilyen máskor is pedig ha tudnám milyen nők voltak. Ha megnéz valakit nem érdekel, bulizhat akár kikkel nem hárpiáskodom, az egyik exsze jelenleg is egy nagyon jó barátnőm . De ezekbe már kezdek belefáradni, nem lehet kézenfogva sétálni, nem lehet mondani hogy szeretlek, ilyenek. Kicsit soknak érzem már ezeket az infókat. 20 év van köztünk, az ő javára, nem vagyunk jó anyagi helyzetben ami több feszültséget is szül.

24L



2021. jan. 14. 01:38
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ui.: A hétköznapokban, nagyon aranyos és kedves, nagyon odaadó és gondoskodó, nem akarom elhagyni. De nem tudom kiverni ezeket a sztorikat a fejemből, eszembejutnak, van hogy elsírom magam, ő meg ettől csak ideges lesz. Felejteni akarok! :(
2021. jan. 14. 01:52
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem egy főnyeremény ezen infok alapján a pali.

Nyugodtan mond meg neki számonkérő stílusban, hogy miért ekkora paraszt?

2021. jan. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Angel3000 ***** válasza:
95%
Szia! Sajnállak komolyan, hogy a barátod több esetben megaláz, pláne társaságban. Nem igaz, hogy el kell tûrnöd ilyesmit 24 èves lètedre egy öreg pasitól aki mellett mèg jó èleted sincs.
2021. jan. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem jelentesz neki és örömmel fogadod az alázásait. Annyit érsz neki, mint egy marék szotyi, de talán még annyit sem. Úgy tűnik magadat sem látod többnek, vagy nem tűrnéd ezt.


Tedd helyre az önbizalmadat és olyan partnert keress, aki megbecsül.

2021. jan. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%

En már kívágtam volna

Ha ezzel meg azzal milyen jo volt akkor miért nem velük van???

Amugy is amit egy faszi mond ozd el kettővel meg vonj gyököt.. Mindig nagyot mondanak szinte es vagy nem is igaz a dolog

2021. jan. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Én direkt nem mondok soha egy szót az exeimről, még akkor se ha a barátnőm beszél az övéiről.
2021. jan. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg, miért is hagyod?

Kérdezd már meg, neki hogy esne ugyanez?

Bár úgy gondolom, hogyha mèg megbeszélni sem lehet semmit, mert ideges lesz, akkor biztos, hogy nem ő a te embered. Nehogy már a saját kapcsolatodban lábujjhegyen kelljen járnod, miközben ő a tahó. Nagyon nem mindegy a tisztelet.

Meg mi az, hogy a hátad mögött beszélget exszel, ès hogyhogy nem lehet megfogni egymás kezét, és azt mondani, hogy szereted???

Egy kapcsolat, vagy csak te hiszed annak, ő pedig hasznàlgat és alàzgat?

Ne haragudj, tudom, hogy ez nagyon rosszulesik, és nem bàntani akarlak én is, de mikor fog felnyílni a szemed?

Jó, hogy bele vagy fáradva, a lélek belefárad ebbe, de nem kell ezt elfogadni. Rég nem kellene benne lenni. Ha az elejétől ilyen, szerinted mi lesz később?

Kizártnak tartom, hogy ez az ember veled bármikor is rendes, legfeljebb te erőlteted ezt a tèveszmét magadra, de a lelkedet nem tudod meggyőzni erről, ezért fakadtál ki.

2021. jan. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%
Olyqn mintha csak egy haverként kezelne.
2021. jan. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
*ha nőként érezne irántad es nem haver barátként akkor nem a nosztalgiáin lenne. Szerintem
2021. jan. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
Ideje továbblépni....főleg ilyen fiatalon.....meg fogod bánni ha nem teszed meg. Te döntésed.
2021. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!