Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy érdekli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy érdekli, ha egyszer nem?

Figyelt kérdés

Mesélek, mesélnék, mert csak néhány unott aha, meg nem hangzik el. Közlekedési szituációt szerettem volna megosztani, mondtam utcákat, tudod, hol van. Igen, nem, de ilyen unottan, egyáltalán nem érdekli. Mondom, mindegy. És nem mondtam el a sztorit. Nem kérdezett, kiment. Utána mond vmit, részemről egy unott aha, akkor kérdezi, mi a baj? Észre sem vette, hogy nem meséltem el a sztorit. Mondom neki, hogy mi a baj. Erre: neeem, hát őt érdekli!

Minek mondja?



2021. jan. 14. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem akar megbántani. Azért mondja.
2021. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor fennáll a veszélye, hogy elmesélem...
2021. jan. 14. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de végigüli, még akkor is, ha majd elalszik, hogy a kedvedben járjon.
2021. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem tudom ilyen pozitívan nézni. Valószínűleg azért, mert nem ez volt eddigi egyetlen sztorim, ami nem érdekelte, sőt ma sem az első volt. De akkor minek erőltetni?

Na meg tagadni, úgyis érzem. És onnantól már nincs kedvem mondani.

2021. jan. 14. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valószínűleg ilyenkor valami nagyon lefoglalja a gondolatait, nem árt megkérdezi, hogy mi az. Semmi rosszindulat, hanem tényleg. Lehet bántja valami, vagy valami nagyon foglalkoztatja. Ha látod, hogy ennyire nem érdekli, rövidítsd le a témát ( persze ha nem olyan fontos) és kérdezz rá, vele mi van. Általában a jó előadó alkalmazkodik a közönséghez 😃

Persze, ha ez sűrűn előfordul, akkor szimplán önző és bunkó, de ezt neked kell tudni, hogy mennyire gyakori.

2021. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha alkalmazkodnék, soha nem mondanék semmit.

Sajnos ez a jellemző, ő rengeteget mesél, de vagy nem érdekli, amit mondok, vagy ami még gázabb, felhasználja ellenem egy vita során.

Nem tudom, van-e ennek így értelme. Csak persze az egyéb dolgok, tenni azért tesz értem sok mindent pl.

2021. jan. 14. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy érdemes átgondolni, tényleg összeilletek-e...
2021. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez simán rossz tulajdonság is lehet. Engem is "agyon kell beszélni", hogy valaki szóhoz jusson. Sok vita is van a párommal, mert ő ez a tipikus mese-nyújtó, nagy szünetekkel, nem is valami érzelmesen mesél. Érdekelne mi van vele, de mire a sztori végére ér én már 200 másik témát átvettem fejben. Ilyennn csapongó gondolataim vannak, egyszerüen nem tudok vele mit csinálni. Nagyon próbálok figyelni a páromra, de ő meg ez a belenyugodós típus, ha félbeszakítom akkor többet meg sem próbálja elmondani. Ha ő félbeszakít engem és elkezdem újra ameddig rám nem figyel. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem jogosan esik rosszul neked, amikor ilyen a párod. De próbálj meg szó szerint szólni neki hogy "szivem, figyelsz?", vagy valahogy kizökkenteni amikor nagyon el van havazva. Ha annyira nem fontos meg előbb kérdezd őt arról min agyal, ahogy fent írták.
2021. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!