Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy bonyolult sztori, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klementinacska kérdése:

Ez egy bonyolult sztori, te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egy hétvégézésen találkoztunk először. Rengeteget beszélgettünk és egész jól kijöttünk. Az egyik ott levő haverjának még beszélt is rólam, és csak pozitív dolgokat mondott (ezt utólag tudtam meg). Aztán utolsó előtti este megcsókolt, együtt aludtunk, de amúgy nem feküdtünk le. Végig nagyon megértő volt, és azt mondta majd máskor, vagy nem tom. Reggel mikor felkelt az első reakciója az volt hogy odabuljt, beleszippantott a hajamba, megpuszilt, megölelt, aztán vissza aludt ( jelzem nem tudta, hogy én ébren vagyok). És most jön az amit nem értek.. én hamarabb keltem fel mint ő, és lementem. Néhány órával később amikor ő is felkelet nem volt semmi.. még jó formán a szemembe se nézett. Az előtti este amikor tévéztünk odabujt meg ilyenek, de másnap mikor leültünk már nem. Való igaz a srác ivott este. De nem annyit hogy ne tudjon tisztán gondolkodni, nem volt részeg. Ő délután hazament, és azt mondta este lehet ha visszajön. Mindenkitől elköszönt és mindenkit megölelt, ahogy engem is. Aki viszont látta kívülről ezt az ölelést, azt mondta hogy olyan volt mintha a srác mindjárt felkapna s elvinne magával.. aztán este mégsem jött vissza. Azt mondta inkább otthon akar maradni. Nem tudom hogy miattam-e, de az tény hogy a társaság sem tetszett neki annyira, meg úgy unbolck az egész hely. Másnap jöttünk haza mi.. és találtam egy blúzt, amit el is hoztam, és küldtem róla egy képet, hogy kié lehet.. és hát éppenséggel épp ez-é a srácé volt. Írtam neki hogy majd odaadom, és hogy bocsi ha addig esetleg felveszem, (tudod így viccből ) ő meg azt mondta nyugodtan. Az este folyamán volt egy beszélgetésünk ahol azt mondta a srácok szeretik ha a lány kezdeményez, én meg mondtam hogy a lányok inponálobbnak tartják ha a fiú. A fiú külföldön dolgozik, és azt mondta nem akar komoly kapcsolatot, mert mindjárt megy ki külföldre, mindezek után történt a csók meg az ilyensmi.

Na most. Ez kb egy hete volt, és azóta nem beszéltünk. És én most nem értem mi vaan!! Én őszintén szeretném megpróbálni vele. De fogalmam sincs ezek után mit akar. Jó lehetőségnek találtam, hogy nálam van a pólója, hogy találkozhatunk, de nem is írt ezzel kapcsolatban. Szerintetek ez így mi? Csak szexet akart volna? Mert nekem nem úgy tűnt, ismertem sok fiút aki csak azt akart, de ő nem úgy viselkedett. Esetleg nekem kéne ráirnom? De én is elmondtam hogy jobb ha a fiú kezd. Amúgy is az ő pólója. Miért nem ő ír? Esetleg azt várja hogy én írjak ezzel kapcsolatban? Szerintetek mi történt, talán csalódott volna valamiben? Mi változott meg másnapra? Ne kíméljetek, mondjatok ki nyugodtan mit gondoltok. Azt akarom eldönteni hogy érdemes-e fenttartani az érdeklődést, és esetleg én próbálják kezdeni? Vagy veszett ügy és engedjem el..



2021. jan. 15. 07:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű hétvégézés volt sok új emberrel.. viszont elég kevés hely volt, úgyhogy minimum kettessével kellett aludjunk.. Ő meg meghívott az ágyába XDD
2021. jan. 19. 14:47
 12/16 anonim ***** válasza:
És bedőltél hogy nem csak a helyhiány miatt? Vagy azonnal tudtad? Keresett azóta? Ha igen akkor érez valamit.:)
2021. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy nem csak a hely miatt.. ez elég nyilvánvaló volt. Azóta egyszer beszéltünk csak😕
2021. jan. 19. 23:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint fogalmam sincs.. lehet sok fajta oka, amiért így viselkedett. Én nem gondolnék arra, hogy meg akart fektetni, hiszen elvileg együtt aludtatok és nem csinált semmi 'olyat'.Én a helyedben lehet kicsit elállnék ettől, már olyan értelemben, hogy oké, jó volt vele, ha szeretne, akkor jelentkezik. Ha pedig nem, akkor pedig érdemes őt elengedni.
2021. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom... Én nem vagyok párkapcsolati szakértő. De nem csak megfektetni akart és nekem abszolút nem tűnik úgy, hogy totál esélytelen lennél nála. Magabiztos srác? Mert lehet, hogy azt szeretné, hogy te kezdemémyezz, ha félénkebb. Szerintem még ne vesd el azért teljesen.
2021. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha arra var h TE kezdemenyezz o nem ferfi hanem egy puha pamacs. Az eletben mashol barhol is minden komoly dolgot neked kellene mellette csinalni. Nem merne a szomszed pofajaba se beleallni ha hangosan ugat a kutya vagy vki meghuzta a kocsitokat!


Ha nem keres egy ferfi nem erdekled vagy nem is ferfi es gondolom nem novel akarsz elni. Irto sok pasi var arra hogy a no hivja el kavezni! El is hivjak! Azok a nok akik erosek. De egy nonek nem kell annak lennie. El ne hivd kavezni.


Elhiv o.

2021. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!