Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyet, megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet, megcsalásnak tekintenétek?

Figyelt kérdés
Van barátom 3,5 éve, sosem csaltam meg, kifejezetten boldog vagyok mellette és hosszú távra vele tervezek (28 vagyok). Viszont, ha nézek sorozatokat, valóságshow-kat, tehát olyan műsorokat, amik naponta mennek huzamosabb ideig (például Keresztanyu, 200 első randi, Való Világ, Love Island), akkor egy idő után mindig találok benne egy rokonszenves, helyes pasit, aki iránt plátói szerelmet kezdek érezni, elképzelem, hogy milyen lenne, ha ő lenne a párom és álmodozom róla, csekkolom az új posztjait a közössègi oldalakon és jobb kedvem lesz már attól, ha tesz ki valamit.
2021. jan. 16. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Normális. Mindenkinek van egy balvanya. Nőknek, ferfiaknak egyaránt. :)

Mikor épp ki.

2021. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez igy nem megcsalas. De, mi lesz, ha az uj munkatarsad pont ilyen alompasi lesz?


Amugy nem, #1-es, nincs mindenkinek ilyen. :D

2021. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor csak a környezetem ilyen. Rossz helyen elek :D


Nekem ilyen alompasi sosem volt személyesen. Csakis külföldiek.

Most a Peaky Blinders miatt Cillian Murphy nekem a favorit.


1-es voltam

2021. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég tini kategória.. bár a műsorok címéből ítélve nem a tudósklub örökös tagja vagy. Szóval nálatok lehet belefér.
2021. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi a kritizálást így ismeretlenül.:)
2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Régen az ilyen nőket a bálványok szana szét dugták, férj ide vagy oda.:D
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
#4 👍
2021. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tűnik, valamit mégis csak hiányolsz a párodból, talán a több szenvedélyt? Vagy külsőre nem teljesen az ideálod?
2021. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!