Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek lehetséges olyan, hogy ha egyszer randiztatok párszor, netán jártatok is rövid ideig (mondjuk pár hétig) egy pasival, aztán mégsem lett belőle semmi, utána pár év múlva esetleg komoly kapcsolat legyen ebből?

Figyelt kérdés

(Huszon-, harmincéves korosztálynak szól elsősorban a kérdésem, de mindenki válaszának örülök.)


Velem pl. volt olyan, hogy randiztam egy pasival, bejöttünk egymásnak, de aztán nem lett belőle semmi, a csávó még nem volt túl az előző kapcsolatán (kb. egy hónapja szakítottak)... már persze ha ez nem kamuszöveg volt. :) Nemrég láttam messziről, és még mindig hatott rám. Eljátszadoztam a gondolattal, hogy felvenném vele a kapcsolatot (valami 2-3 év eltelt azóta), de mivel mégis ő utasított vissza, kicsit sérti a büszkeségem. Főleg, hogy elég hülyén reagáltam le, mikor "szakított", mert elég zűrös volt akkoriban a lelkivilágom.


Amúgy a kérdésem férfiaknak is szól: kezdenétek (újra) olyan lánnyal, akivel rövid ideig randiztatok, esetleg jártatok, aztán szakítottatok vele, mert úgy éreztétek, mégsem az igazi? Aztán évek múlva találkoztok vele, és még mindig hat rátok - ez esetben felvennétek vele a kapcsolatot, vagy inkább hagynátok, mondván, ami egyszer nem működött, máskor sem fog?


Várom a válaszokat!


2010. aug. 14. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én már jártam ebben a cipőben. 14-15 évesen randizgattunk, csókolóztunk, és nagyon boldog voltam. Viszont ő benne még nem tisztázódott le előző kapcsolata, így nem is tartott sokáig a "románcunk". Időnként egymásra írtunk, és ritkán mint a fehér holló, de találkoztunk és kibeszéltük egymásnak hogy ki hanyadán áll az életével. Kb. egy fél éve volt rá példa hogy felvetette az ötletet, próbáljuk meg újból.

Nekem még mindig nagyon tetszik a srác, de már nem vagyok belé szerelmes+ még bennem is motoszkált az hogy menjen a manóba mert kidobott. De azért jó haver. (Lehet legközelebb én hozom fel neki hogy járjunk és elküld, kitudja:D)

23/L

2010. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orálkulum ***** válasza:

előzőnek:

az elég gáz, ha nem tudsz elvonatkoztatni attól, mit éltetek meg 14-15 éves korotokban, hiszen akkor még a nemiszerveket punusnak és kukinak hívtátok. ne vedd sértésnek :)

kérdezőnek:

igen kezdenék, sőt a baráti körömben nem egy ilyen eset volt, aminek happy end lett a vége

vedd fel nyugodtan a kapcsolatot barátként az illetővel, hogy kiderítsd most milyen lelki állapotban van, ha érted mire gondolok :) néhány randitól még nincs közös múltatok, tehát nem mondhatod, hogy ami "egyszer nem működött az most sem fog". jó egyszer már nem voltál képes felülírni a volt barátnője iránt érzetteket, de 1 hónapos szakítás után ez igen csak nehéz is lett volna.

2010. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem lehetséges,lehet annak idején" nem jött úgy össze a dolog,de rá pár évre,amikor már kicsit másképp gondolkodik az ember és tapasztalata van már kapcsolatokban,akkor megpróbálják újra.

Velem ez a példa előfordult.

23/L

2010. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írnátok még?
2011. jan. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!