Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, ha ezt csinálná a párotok?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Tudom, hogy túlzott féltékenykedésnek fog tűnni a kérdés, lehet hogy az is, olyan válaszoknak is örülnék, akik szerint így van, hogy kicsit másképp tudjam látni a dolgot. Szóval, nem vagyunk még együtt régóta, igazából kicsit bonyolult a dolog, veszekedtünk többször, hol ő akart velem lenni és én nem, hol fordítva.. ezt csak azért írom le, hogy lássátok hogy nem egy több éves komoly kapcsolat ez, de most mindketten beleadunk mindent, ő is mondta, hogy most nagyon jó a dolog köztünk. Ami zavar az a következő, több üzenetküldő alkalmazást használ, de volt egy, amit csak velem. Sosem kérdeztem rá, de láttam mikor érhető el, és csak akkor lépett be, ha nekem írt, a barátaival másik alkalmazást használt. Mostanában viszont többször belép úgy, hogy nekem nem ír.. tudom, hogy ez kicsit beteges, nem ezt figyelem egész nap, csak mikor írni akartam neki feltűnt, hogy 1 órával azelőtt belépett, de nekem nem írt. Sosem volt ilyen eddig. Azért nem akarok rákérdezni, mert pont azt nem akarom, hogy ilyen ellenőrizgető féltékeny nőnek nézzen, viszont máshogy nem derül ki kinek ír ott.. mit tennének, vagy mire gondolnátok ilyen helyzetben? Az a baj, hogy az előző barátnőjét megcsalta, emiatt is van bennem félelem, hogy lehet én is így járok..
2021. jan. 17. 11:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

"veszekedtünk többször"

"most nagyon jó a dolog köztünk"


A többi meg hagyjuk. Majd kiderül. Te vagy vele, neked kéne tudnod.

2021. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy az előző barátnőjét megcsalta, emiatt is van bennem félelem, hogy lehet én is így járok. "

Erre a félelemre minden okod meg is van. A jellem adott dolog, nem változik meg. Egyszer már a félrebszást alkalmazta a problémák megoldására, ez a jövőben is így marad. A megváltozik meg csak mese. A valódi bőréből nem képes kibújni senki, max. rövid ideig tartó színlelés erejéig.

2021. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igazából elég jó pasi, és sajnos tudjuk, hogy a jó pasik milyenek.. nem tudom elhinni, hogy nem flörtöl más nőkkel, viszont szeretném ha így lenne. De annyira ismerem már a férfiakat.. tudom, hogy szinte mind kihasználja, ha jól néz ki. Nem tudok másra gondolni, mint hogy valami másik csajjal írogat. Nagyon rossz ez, nem tudom mit csináljak.
2021. jan. 17. 11:24
 4/30 A kérdező kommentje:
Mármint azt szeretném hinni, hogy nem így van, flörtöl másokkal, kicsit rosszul fogalmaztam:D
2021. jan. 17. 11:25
 5/30 A kérdező kommentje:
*nem flörtöl.. csak sikerül leírnom..
2021. jan. 17. 11:26
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked elég jó pasi :D
2021. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#6 hát ez az.. emiatt voltak a veszekedések, én el akartam távolítani magamtól, mert erről féltem, hogy többet fog jelenteni, és utána meg ez lesz.. de nem sikerült, túl kedves és imádnivaló volt velem.. nem tudtam nem beleszeretni.. most még szívok:D
2021. jan. 17. 11:30
 8/30 A kérdező kommentje:
Jaj mennyi hiba, bocs, a telefon átír mindent.. nem olvastam vissza.
2021. jan. 17. 11:30
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem nem írja át, te nem figyelsz oda.
2021. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlennek tűnsz, nem való neked párkapcsolat. El kellene dönteni, hogy megbízol benne. Nem tudom, hogy neked miért tart fenn saját alkalmazást, elég gyanús, bár lehet, hogy a folyamatos féltékenységed miatt, nagyon kontraproduktív. Az, hogy valaki másokkal is beszélget az nem jelent megcsalást, ha foglalkozik veled, keres, szeret, akkor felesleges kételkedni, amíg nem okoz csalódást.
2021. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!