Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők sorozatfüggősége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők sorozatfüggősége miért nem ugyanaz mint pasik számítógépes játék függősége?

Figyelt kérdés

Mert ugye pasikat sokszor éri vád, hogy na már megint azzal az értelmetlen hülyeséggel múlatja az időt.


Míg nőket nem néznek le azért mert mondjuk sorozatokat néznek vagy értelmetlen csevegést folytatnak barátnőikkel.



2021. jan. 17. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A csevegésnek ehhez sok köze nincs. A függőség-legyen az bármi-sosem pozitív dolog. De mit jelent a sorozatfüggőség? Naponta megnéz egy 45 perces epizódot?

A játékfüggőség mit jelent? Naponta játszik 45 percet? Azért amikor már valaki napi szinten órák hosszat mást se csinál, rááldozza az összes szabadidejét akár sorozatra, akár játékra, az probléma. Ha emellett ápolja minőségileg az emberi kapcsolatait, házimunkát stb elvégez, azzal semmi gond. Az nem tekinthető függőségnek

2021. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Durva, hogy vannak ilyen emberek. Én 35 vagyok, de az összes ismerősöm soha egy percre nem tud leülni sem tv-t nézni vagy játszani, mert 2-3 munkahelyük van, mind a 28 közeli ismerősnek. Ahogy végeznek, máros mennek maszekolni, vagy le a gyárba 4 órában, hogy a bérüket kiegészítsék. Reggel 6 tól este 9-10 ig munkahelyen van az osszes ismerősöm.
2021. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Én férfi vagyok, de volt olyan sorozat aminek 2 évadát konkrétan megnéztem 2 nap alatt. Akkor én is függő vagyok?


Amúgy meg attól, hogy valaki a párod még nem kellene abba beleszólni, hogy ő mivel mulatja az idejét amikor csak pihenni szeretne.

2021. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%
Valószínű , a férfiakat is csak akkor vádolják , ha a játék más ember/munka kárára megy. Amúgy napi 1óra sorozat/játék szerintem teljesen normális , ha nincs jobb dolgod
2021. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha úgy vesszük, akkor ugyanaz. Csak ugye nem mindegy, hogy a valóságban ez hogy néz ki. Ugyanis gyakori, hogy a pasi függősége abban mutatkozik meg, hogy munka után egész délután a kontrollert nyomkodja, a nő pedig munka után elvégzi az otthoni teendőket is, majd miután mindennel végzett, megnéz 2-3 részt este. Így már nem ugyanaz.
2021. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
5. Csak éppen ha a pasi keres 450 et a csaj meg 220 at, akkor a pasi megérdemli h ne már még a napi 10 óra meló után (miközben a csaj 6 ot dolgozott) is még házimunkázzon.
2021. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell ezt levetíteni sorozatra, meg játékra. Bármilyen függőség, ami a hasznos munkára, hobbira, családra, gyerekekre, párkapcsolatra szánt időből megy el, az nem egészséges és kész.
2021. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Bármilyen függőség, ami a hasznos munkára, hobbira,


De pl olyan függőség, ami nem visz el pénzt, pl sima játék, ami nem visz pénzt még mindig jobb mint az utazások, amik több 100 ezret visznek el évente. Én meg azt a pénzt megspórolom és a lakásomba invesztálom. Volt olyan nőm, akivel azért szakítottam, mert én akartam 8 millió önerőt a 20 milliós lakéshoz indulóként, ő is akart pénzt ehhez, hogy velem legyen és ne albizzunk, de annyira traveladdict volt a nő, hogy azt az 1-1.5 milliót amit évente megspórolt, azt elverte úgy, hogy egyik hónapban májukban 1 hét horvát nyaralás, 1 hét júniusban olaszban, 1 hét júliusban angolban, 1 hét görögben, stb. Az sem érdekelte, hogy kevesebb pénzt kap így a melóhelyén, mert folyton táppénzt jelentett be, annyira imádott utazni. El is ment minden spórolt pénze erre. Két évig bírtam.

2021. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Két dolog. Még sosem láttam nőt, aki a sorozatfüggősége miatt hanyagolta volna el a felelősségét, mint a munkába járást, a családját, a házimunkát, stb. míg játékfüggő férfiakról kb hetente van kérdés itt gyakorin. Hasonlóan, még sosem láttam nőt, aki feleslegesen pénzt költött volna arra, hogy sorozatot tudjon nézni. Bizonyos pontig azzal sincs baj, ha valaki némi pénzt elkölt extrákra egy számítógépes játékban, de egy függő gyakran túlmegy az ésszerűség határán és már a családja megtakarítását is erre kezdi költeni.


Bár így elolvasva a leírásod, te nem igazi függőségről beszélsz, csak hobbi-szintű időtöltésről. Ebben az esetben meg mindenki csinálja azt, ami neki tetszik, meg ami őt kikapcsolja, feltölti.

2021. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
98%

#6

Ennek semmi köze a fizetéshez.

Az , hogy jobban keres egy pasi ,nem jogosítja fel arra , hogy az otthoni élettel ne törődjön.

2021. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!