Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen újdonsággal tudnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen újdonsággal tudnánk felpezsdíteni a kapcsolatunkat? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy lassan 6 éves kapcsolatról lenne szó. Diákszerelemnek indult és azóta is tart kisebb nagyobb hullámvölgyekkel. Mivel fiatalon ismerkedtünk meg, így nem tudtuk megtapasztalni, hogy milyen is lehet egy másik kapcsolatban és milyen lehet más emberekkel a szexualitás. Félünk attól, hogy a jövőben ebből fog fakadni olyan probléma ami kihatással lenne a párkapcsolatunkra. Mivel szeretjük egymást és nem szeretnénk elszakadni egymástól ezért próbálunk megoldást találni arra, hogy a későbbiekben még csak szóba se kerüljön a hűtlenség. Mi lenne erre a legjobb megoldás úgy, hogy egyikünk se szenvedjen kárt az esetleges "megoldás" miatt?

24F, 22L



2021. jan. 17. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem tudod kikerülni, ha egyik fél ki akarja próbálni milyen mással a szex azt csak úgy tudja ha lefekszik mással.

Egyetlen dolgot nem lehet hozni egy több éve tartó kapcsolatban, az pedig az újdonság varázsa.

2021. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Mással a szex ugyanolyan. Egy farok, egy pina, ennyi. Hihetetlen, hogy pár perces tilitoliért miket képesek eldobni az emberek.
2021. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
A kettesnek tényleg igaza van!
2021. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem éppen ugyanolyan 😄
2021. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A tilitoli lehet hasonló, de a körítés nem. Az teljesen más. Az már függ a kémiától a vágyaktól az érzésektől.
2021. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Szexualpszichológus válaszol Nektek szívesen. Ő ezt is tanulta, tud normális tanácsot adni.
2021. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Körítés meg változik az élettel. Csukja be a szemét és képzeljen oda mást.
2021. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én már a fél világot végig dugtam, mára már egy jó alvás 100X többet ér, vagy bármi érdekes szórakoztató dolog. Egy idő múlva már csak tilitoli, ahogyan fentebb írták, a körítés sem akkora pláne, legyen az bárki. Van aki nem annyira, van aki jobban pörög. Ennyit meg a változatosságról. Egyébként mellesleg házas vagyok.
2021. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, mi pont ugyanígy vagyunk, azzal a különbséggel, hogy 7eve vagyunk együtt, viszont csak engem aggaszt ez a dolog.

22L (és szintén 24F)

2021. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

randizzatok minden héten! nem újdonság kell (nem is lesz a következő70 évre), szóval egymással foglalkozzatok


túra

filmnézés

telefonmentesen!

2021. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!