Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott már problémát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott már problémát a kapcsolatodban, hogy a párod és az ellentétes nemű testvére túl közel álltak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani, hogy a fiúk testőrt játszanak a lánytestvérük felett, vagy a lányok manipulálják és a párja ellen fordítják a fiútestvérüket.

2021. jan. 17. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ex pasim teljesen rá volt fuggve a noverere. A nőnek már férje és gyerekei voltak, de mindent együtt csináltak az exemmel. Ő hozta vitte a gyereket az iskolába, együtt mentek kirándulni, minden programra, stb. Én csak ezek után jöttem, nem fértem bele az életébe a tesó miatt. Beteges.
2021. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sok ilyen van.
2021. jan. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem voltak úgy egymásra akaszkodva, nem is mondta volna meg róluk, hogy testvérek mert nem viselkedtek úgy.

A férjem huga egy nagyképű, ki vagyok mi vagyok ember aki azt hiszi mások azért élnek, hogy őt szolgálják. Férjemék egy érdekes család amúgy is. Férjem mindenki felé így állt, hogy bármi van, segíteni kell és ha meg is bántják akkor is neki kötelezően szeretni kell a családját és nem szólhat, nem haragudhat, ez van és kész. A huga persze ezt kihasználva ugráltatta, a fene nagy testvéri szeretetre hivatkozva ami úgy szólt, hogy: mert ennyit nem tehetsz meg a hugodért? Anyja is ezt hangoztatta folyton. Fordítva nem volt igaz. A hugának semmit sem kellett tennie és bármit megtehetett, bármit kimondhatott (mai napig), még emberszámba sem kell venni a testvérét, aki ma már átnéz a testvérén, mert az egyszer életében nemet mondott neki amikor a nagy semmiből felhívta (sosem kereste, pláne nem csak úgy), hogy tegyen már neki meg egy szivességet. S a legszomorúbb még a dologban, hogy az anyja mindezt támogatja és teljesen természetes dologként kezelik, hogy a lánya úgy megy el a saját testvére mellett, mint egy vad idegen. Rá sem néz, mintha ott sem lenne.... Holott a testvére mindig ugrott neki, hajnalok hajnalán is ment érte ha az füttyentett egyet. Bár én láttam, mennyire kihasználja a férjemet mert én külső szemmel láttam. De hiába mondtam, hogy nem kellene ennyire alárendelnie magát neki, mert tőle nem igen fog viszonzást látni ahogy elnézem, mert bizony én egy csepp szeretetet sem láttam a hugától, de senki felé.

2021. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ugyan kapcsolat nem lett belőle. De volt egy srác, aki már gimis korom óta tetszett. Suli után pár évvel randizgattunk, és egyszer ott volt a húga is, akivel nagyon szoros kapcsolatuk van. Nos, a lány azt mondta nekem (amíg a bátyja kiment mosdóra) hogy "Olyan nehéz lenne elképzelni, hogy barátnője legyen. Meg akkor velem alig foglalkozna és azt nem akarom..." Ezután nem sokkal pedig a srác lekopott..Tehát gondolom ő beszélte le rólam. És évekig nem is volt még kapcsolata utána, csak mikor másik városba költözött :D Szóval neki sikerült manipulálnia és kisajátítania a bátyját jó pár évig..
2021. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjem dugja a hugát. De engem nem zavar mert rohadt kedves, és annyi szex van amennyit én akarok. A többivel azt csinál amit akar!
2021. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!