Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy kapcsolatban kimutatom amit érzek, soha nem kapom vissza olyan intenzitással a szeretetet?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyik fél mindig játssza a nagy rideg embert, akihez mindig neked kell oda menni? Viszont ha meg én vagyok a kapcsolatban ez a bizonyos rideg ember, akkor azonnal bújnak, ölelgetnek stb. Eddig mindegyik kapcsolatomban érdekes módon akkor kaptam a legtöbb szeretet és törődést, amikor leszartam és nem foglalkoztam a barátnőmmel (mármint olyan értelemben,hogy soha nem kezdeményeztem egy ölelést, csókot, simogatást stb) , akkor foglalkoztak velem a legtöbbet, azonban ha kimutattam amit éreztem(persze mértékkel), már semmi érdekeset nem találtak bennem és nem kaptam semmit (pedig szerettek, és ez az elhidegülés sem egyik pillanatról a másikra történt)

Nem működhetne ez a dolog szimplábban, miért kell az egyik félnek folyton színészkedni és különböző buta praktikákat bevetnie? Nem lehetne esetleg, hogy mindkét fél úgy viselkedjen, ahogyan az érzelmei diktálják, vagy csak én vagyok tántoríthatatlanul naiv?


2008. dec. 2. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lány(20)vagyok én dettó ugyanigy jártam mindigis a fiúkkal!!Ha kimutattam mit érzek szerelmet,vágyat nem törödtek velem,ha ridegen álltam hozzá mindig jöttek!! S persze sosem színészkedtem ez igy jött ki,a bizalmatlanság hozta magával ezt h igy védtem magam! S védem is még a mai napig,de rájöttem h én nem megyek senki után,nem mutazom ki mit érzek mert most is van egy férfi aki eleinte udvarolt de én nem tudtam mit is akarok tőle,s most h kezdtem megszeretni nem foglalkozik velem! De én nem mmegyek utána..sztem tei s hagyd magad sodródni s majdcsak találunk olyan társat akivel nem kell taktikázni nyíltan fel lehet válllalni minden kúsza érzésünket is!! Zs
2008. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!Nem vagy naiv....Nem megfelelő embert választottál eddig,ilyen egyszerű.Kevés ember találja meg az igazi társat,rengeteg olyan "kapcsolat" van,ahol nem is ismerik igazán egymást a felek.Ez szomorú....Az ismerőseim között -meg merem kockáztatni- senki sincsen,aki valóban érez szerelmet,szeretetet a párja iránt..csak úgy elvannak egymással,közben totál langyos az egész.Én mindig kimutattam az érzelmeimet,és ha hihetetlen is ,de a párom férfiként szintén ezt tartja normálisnak.Olyan jó érzés....és ezek a pozitív dolgok segítenek a következő 5 vagy 10 vagy remélem 100 évben is.... :)

Szóval csak türelem kell-bármilyen sablonos amit most írtam- és lesz,aki értékel téged.Üdv

2008. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is igy éreztem sokszor.. egy több éves kapcsolatom erre ment rá,meguntam ,hogy szinte pár pincsiként kell pitiznem egykis szeretetért.perzse én voltam a hüyle h addig elviseltem
2008. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!