Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire engeditek közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire engeditek közel a kapcsolatotokba a barátokat/barátnőket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkrétan, hogy milyen gyakran vannak olyan programok, amelyekben a pároddal és a barátoddal vesztek rèszt?

Szokott-e csak úgy átmenni hozzátok a haverotok,miközben a párotokkal vagytok otthon?

Mennyire lett jó viszonyban a párod és a haverod? Miben merül ez ki?


Lehetséges, hogy túl 'beengedtem' úgymond a kapcsolatunkba a legjobb barátnőmet és kíváncsi vagyok, hogy más pároknál hogy működik az ilyesmi?


2021. jan. 20. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Múltkor te tetted fel azt a kérdést? Hogy már nyomulósnak érzed, ráír a barátodra és stb. Ha igen.. tudod, hogy téged zavar, tudod, hogy beenegedted, mi tart vissza? Ha bátorságra volna szükséged akkor jelenleg mid van helyette? Mondd el neki, mert azon kapod majd magadat, hogy félrelép a párod.
2021. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elegge, a legjobb cimboram sok hetveget volt itt, ittunk, meg jatszottunk harman, soha nem kozeledett meg csak felre erthetoen sem a paromra. Parom is ugy kezeli mint egy nagyon jo fiu haverjat. Abban merul ki, hogy haverok es semmi tobb. Nem minden hetvegen de havi 2x-3x osszeulunk van hogy harman, van hogy tobben. Pedig egyebkent a baratom se csunya srac, de bizok mindkettoben, okot meg nem is adtak ketelkedesre.
2021. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. először talán szalagavatón találkozott a barátnőimmel, azon kívül egyszer sem. Én pedig egyáltalán nem az övéivel. Majd ha a sors úgy hozza, akkor talán. Nekem speciel jó így is.
2021. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vagyunk együtt és a hétvégékből 1 napot mindig barátokkal töltünk, nekünk ez így tökéletes, mindketten elég társasági emberek vagyunk. Mivel tizenéves korunk óta közös baráti társaságunk van, kvázi ők hoztak össze minket, így ebből sosem volt gond. Vegyesen fiúk-lányok. Mi is meghívjuk őket magunkhoz bármikor, akár hétköznap délután is, ha mondjuk gondja van valamelyiknek.

Ettől függetlenül nem vagyunk összenőve se, szokott olyan lenni, hogy egyikőnknek nincs kedve menni és akkor otthon marad, a másik pedig megy.


Nekünk ez így jó, ez a kikapcsolódás, főleg ezekben a mostani hideg-bezártsággal teli időkben.


22N

2021. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk teljesen alap, hogy a barátaink az életünk része és hogy jóban vagyunk egymás barátaival, haveraival. Nem minden program közös, sőt, van egy csomó külön programunk a saját baráti társaságunkkal, de vannak olyan események amikor vegyül a csapat. Néha úgy alakul, hogy szoktunk egymásnak írni külön is, nem csinál ebből senki külön ügyet. Az én barátaim nagy része messze él, így amikor meglátogatnak akkor minimum egy hetet maradnak nálunk.

Nem "beengedés", nem értem ezt a mentalitást, a barátainkról van szó nem valami random félidegenekről. Nekünk a közeli barátaink családtagnak számítanak, sokkal jobban, mint a saját rokonaink és ennek megfelelően is állunk az egészhez.

2021. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!