Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret annyira mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret annyira mint az előző barátnőjét?24L

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, ő 32 éves. Amikor a házasságról volt szó régebben ő leszögezte hogy nem akar házasodni. Én beletörődtem. Nemrég kiderült hogy az előző barátnőjét el akarta jegyezni, csak szakítottak mielőtt sor került volna rá. Amikor megkérdeztem hogy velem miért nincs ilyen szándéka azt mondta hogy elment a kedve tőle, mert látta hogy az ismerőseit hogy megviselte a válás. Szerintem ez csak egy kifogás, de nagyon fáj mert mindig azt mondja sose szeretett így senkit, senkivel nem volt olyan jó mint velem. Most mégis úgy érzem hogy az előző barátnőjét jobban szerette.
2021. jan. 21. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szeret, de nem hülye, hogy megnősüljön. Ne agyalj, mert aztán túlgondolod, és e miatt kirak!
2021. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez attól függ az előző barátnőjével, hogy ért véget a sztori. Az én exem is esküvőt akart és gyereket úgy, hogy egyetemre járt + még át is b#szott. Na most lehet, hogy ez a férfi is mire elköteleződött volna úgy igazán, koppant egy jókorát. Nem lehet, hogy csak nem akar még egyszer ekkorát koppani? Szerintem ettől még szerethet téged...
2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én simán el tudom hinni amit mond. Lehet naiv vagyok, de látok rá esélyt hogy tényleg így van.

Azért azt kalkuláld bele hogy idősebb is nálad, a korából adódóan tapasztaltabb.


A tetteire figyelj. Es túl sokat ne rágodj ezen mert a végén csak ártasz vele.

2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
81%

Ritkàn értek egyet a #1-essel, de most igen. Exemnél én is elgondolkoztam a dolgon, de màr kategórikusan elvetem a gondolatot is.


Ennek ellenére képes vagyok szeretni, kötődni.


Emellett nem ragaszkodsz kicsit görcsösen az eljegyzéshez?

2021. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat.:)

Nem ragaszkodok hozzá, sosem gondoltam bele komolyabban hogy én szeretnék-e esküvőt vagy sem, csak ez kicsit rosszul esett.

2021. jan. 21. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit gondold magad a helyébe... te mennyire "roppannál össze" lelkileg, ha a házassági szándékból egy szakítás lesz? Utána kedved lenne kísérletezgetni újra?


Őszintén! ! !

2021. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nyílt lapokkal játszik. Te meg döntsd el, hogy mennyire érzed fontosnak a házasságot.
2021. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha az eljegyzés nála egy nagyon negatív dolog a szakítás miatt, akkor nyilván nem akarja megismételni.
2021. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Na ez pontosan az amiert a nagy korkulonbseg gond. O 32 te meg 24, neki mar reg lejart az ami neked most kezdodik ( a csalad alapitasi laz )

Azt tudnam mondani neked hogy ideje valts

2021. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet, én sem kaptam semmilyen gyűrűt vagy ilyesmit a 3 év alatt, pedig célzott rá, hogy majd meg fogunk házasodni egyszer. Ráadásul az előző barátnőjével (már nem él x éve) mondta hogy volt gyűrűjük végig és házasságot meg gyereket is akartak már.

Gondolom azóta kialudt belőle valami tűz, 30 éves kor felett általában már több párkapcsolaton túl van már az ember.

De nyugi nem szerette őt jobban, a férfiak nem így gondolkodnak, ahogy mi.


24/L

2021. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!