Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a feleség azt mondja, hogy "levegőre van szükségem"?

Figyelt kérdés

Jó tudom, most a maszk miatt sem kap senki sem elég levegőt, de nem hinném, hogy csak ez állha mögötte?

Bármit kérdezek nem válaszol, a miben segíthetek, mi baj kérdésre is legfeljebb annyi volt a válasz hogy semmi. Most meg benyögi ezt, hogy levegőre van szüksége? Szerintetek van valakije?


2021. jan. 23. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Tuti allandoan a nyakan vagy
2021. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Tul sok vagy, tavolodj. Ezt jelenti.
2021. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy lennék már állandóan a nyakán, amikor szinte állandóan dolgozik, alig van itthon.
2021. jan. 23. 09:13
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Na ennek is vége.
2021. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék vészmadárkodni, de valószínűleg van neki valakie. Lehet nem is dolgozni van annyi ideig. Most még azt mondja levegőre van szüksége, de a következő az lehet, hogy el akar válni.

De ne legyen igazam.

2021. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlen azt jelenti, hogy sokat vagytok együtt, én bírtam, ha velem volt az exem, de amiket mondott, ahogy puszilt, ölelt, leszakadhatott volna rólam, tarthatott volna egy kis távolságot, vagy beszélhettünk volna semleges témákról, azokat jobban élveztem.


Ne mássz rá, ne érj hozzá, ne dicsérgesd és ne kérdezgesd saját magáról, hanem érzelmileg tarts távolságot, beszéljetek számlákról, lakásfelújításról, gyerekekről, pletykákról és alapvetően próbálj kicsit kevesebbet dumálni.. Hogyha nem mászott volna rám folyton, talán bírtuk volna még egy darabig. Foglalkozz magaddal, öltözz ki, foglald el magad, csinálj valamit a házkörül, engedd, hogy hiányozzon neki az intimitás beszéd és érintés formában is!

2021. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

6-nak igaza va.

A férjem is az őrületbe kergetett egy időben az állandó kérdésekkel. Nem fogta fel, hogy csak épp befelé figyelek.

Nem volt semmi bajom.

Hát lett. És tőle.

Nem értette meg, hogy nem kell megölelni. Na erre jött, hogy biztos van pasim.

Nem volt. Csak kellett volna egy kis levegő. Néha csak annyi, hogy üljek csendben, és egyáltalán nem gondoltam semmire. Jól esett pihentetni az agyam. És akkor tuti jött a kérdéseivel.

Szóval csak hagyd egy kicsit békén. Ennyi.

2021. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de mért nem lehet ezt megmondani? Miért kell a nőknek mindíg mellébeszélni, ködösíteni? Azért hogy a férj felhúzza megát és aztán rá lehessen fogni?
2021. jan. 23. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Reméljük már világos.
2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Na jó, de mért nem lehet ezt megmondani?"

Mert nem biztos, hogy van arra képessége, hogy érthetően meg tudja fogalmazni. Lehet, hogy kicsit fatengelyes, nem gond az. Nem kell egyből arra gondolni, hogy bántani akar. Hagyd békén egy kicsit, épp sok vagy neki!

2021. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!