Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel, ha a párod beleeszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, ha a párod beleeszik a kajádba?

Figyelt kérdés
Mindig is utáltam, ha beleesznek a kajámba, de persze mosolyogva elviseltem, mintha cuki lenne. Pedig utáltam. De nem mondtam, nehogy bunkónak legyek bélyegezve. Azt hiszem nem normális, hogy utáltam, de ez ilyen ősemberes, ösztönös reakció lehetett. Legszívesebben vicsorogva rájuk morogtam volna.
2021. jan. 23. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Az ősemberek inkább a tulajdont, vagyis a fogott zsákmányt védhették. De mikor hazavitték a vadat, akkor nem valószínű, hogy zavarta volna őket, ha a nő beleeszik az ételbe.
2021. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is elég paraszt szokás. Eszembe nem jutna sosem.

Még ha a párunkról van szó, akkor is érdekes....mi motiválja erre?

Gondolom az ilyen tirpákián nevelkedett, 1 tányérból evő 8 testvéres pereputtyok tagjai hajlamosak ilyesmire.

2021. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
A férjem is bele szokott enni meg én is az övébe, de ezt egészen más dolognak tartom és mástól nem tűröm el. Nálunk ez nem probléma, de kinek hogy.
2021. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Az jellemzőbb, hogy étteremben mindketten mást rendelünk, de jó megkóstolni a másikét.

Otthon viszont nem, ott az övé az övé, enyém enyém.

2021. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Engem rettentő módon tud irritálni. Nem szoktam hagyni a párjaimnak, mert szerintem ez bunkóság.
2021. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Eleve ha kétfélét eszünk, akkor nálunk alaptézis, hogy beleeszünk a másikéba, megkóstolni milyen. Volt már rá példa, hogy félúton cseréltünk kaját, mert a másiké jobban ízlett. De ez mindkettőnk számára normális és természetes, ha az életünket megosztjuk egymással, az étellel miért tennénk kivételt?

Ha nem a férjemről van szó, akkor nagyon zokon veszem, ha valaki belenyúlkál a tányéromba és ellopkodja mondjuk a sült krumplimat (a főnököm ilyen a munkahelyen... Ha együtt ebédelünk, mindig igyekszek messzebb ülni tőle, hogy ne essen kézre kizabálni a krumplimat a tányéromból), olyankor őszintén azt érzem, hogy szívem szerint leharapnám a kezét. Ha kínálom, az megint más, bár nem nagyon szoktam ilyet tenni, és akkor is reménykedek benne, hogy talán nemet mond.

2021. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem szokott ilyet csinálni. Legfeljebb megkóstolja az enyémet, ha nem ugyanazt esszük, de csak akkor, ha előtte megkérdezem tőle, hogy kér-e belőle, így nyilván nem zavar (persze fordított esetben is ugyanígy működik a dolog). Az biztosan idegesítene, ha szó nélkül belenyúlkálna és ő enné meg a fél tányér kajámat tekintve, hogy barátoknál/rokonoknál is a fejére tudnám borítani a tányért annak, aki egy étteremben/vendégségben bejelenti, hogy "nem kér semmit, max egy pohár vizet", de azért miután megitta, még szó nélkül kizabálja az én tányéromból is azt, amit én ettem volna.
2021. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg szoktuk egymást amúgy is kínálni belőle, nem vagyunk bunkók.
2021. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
"Beleeszik", Te sötétség fejedelme! Ha kínálás után teszi, akkor "eszik belőle"! Beszarok, mekkora satu vagy...
2021. jan. 23. 12:18
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
#11 Épp azért nem kell beleennie, mert nem dugdosom a kajám, mint egy hülye proli. Ha veszek, azt kettőnknek veszek. Nem értem, hogy a picsába tudtok együtt élni ekkora arccal.
2021. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!