Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a nem megbeszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a nem megbeszélt problémáimmal?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult helyzetben vagyok a barátnőmmel, de nem akarok novellát írni. A lényeg, hogy mindkettőnkben van egy csomó ki nem mondott feszültség, vélt vagy valós sérelem. Én az őszinteségnek vagyok a híve, de egy csomó külső- belső tényező miatt egy csomó dolgot nem tudtunk átbeszélni, és ezek folyamatosan rakodnak, gyűlnek. Párszor már belekezdtem, de mindig meghiúsul a dolog. Nem ér rá, épp duzzog, dolgozunk, alszunk, vezetek, stb. Van olyan dolog amit már 2 hónapja tologatunk, és azóta lettek újak is. Ezek miatt vagy teljesen el fogunk távolodni, vagy ha egyszerre kerül elő minden, akkor szakítunk. Nem vagyok híve a felejtsük el módszernek, de azt sem szeretném ha " bennünk maradna". És így vergődni sem jó. Egyszer megírtam emailben, nem volt ideje elolvasni, aztán meg véletlen kitörölte. Szóval nem sikerül sehogy se.

Valami ötlet, tipp, praktika?



#probléma #Megbeszélése
2021. jan. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de a kommunikáció alap dolog egy párkapcsolatban. Enélkül nem fogtok egyről a kettőre jutni, és úgy tűnik, hogy a párod nem is hajlandó még csak próbálkozni sem.

Erre nincs konkrét praktika, mindkét fél kell egy kapcsolathoz, hiába küzdesz, ha ő nem hajlandó beszélni a problémákról.

2021. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire elfoglat kérj nála időpontot.

Most hétvége van. Kérd meg, hogy üljetek le beszélgetni.

Ne a kifogásokat keresse, mert ha valaki vagy valami fontos arra van idő.

2021. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen azt mondták, hogy sose feküdjetek úgy ágyba, hogy nem beszéltétek meg és nem tisztáztátok, ha gond van. Ezért se volt annyi válás.

A gondokat nem majd beszéljük meg, hanem egyből. "Nem hívtál, pedig megbeszéltük, és rosszul esett. Bocs, nem akartalak megbántani, de zsúfolt napom volt." "Nem vitted le megint a szemetet, és megint túl sok munka hárult rám. Tudom, de el kellett rohannom, ...miatt, nem volt időm." Érthető, mire gondolok? Egyik egy mondatban elmondja, hogy mi baja, a másik egy mondatban reagál. Semmi emelt hang, semmi vádaskodás. Az érzéseid és a problémát mondd el. Ez legfeljebb két perc. Ha ennyi idő nincs egymásra, szakítsatok.

A gyűjtögetéssel pont az a baj, hogy ha a másik nyakàba zúdítod egyszerre, akkor ő szakít, ha nem mondod el és benned marad a tüske, akkor te szakítasz.

Ezen a ponton garantált, hogy balhé lesz, és vagy együtt maradtok, vagy nem.

2021. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd h vége vagy h megcsaltad és kijön belőle minden. :D
2021. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!