Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak elköteleződn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés
8hónap után a párom közölte, hogy nem köteleződött le csak hűséges... Erre én szóba se állok vele azóta, bár ő se keres azóta. A barátainak bemutatott, itt van már akkor is ha a lányom itthon van... Nem értem! Most ennyi volt?
2021. jan. 23. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, csak arra tudok tippelni, hogy mivel ma az a szokás, hogy a kapcsolatok nagyon bizonytalanul kezdődnek, ilyen ráutaló magatartás jelleggel, hogy alakul majd valami, ezért legtöbbször teljesen mást élnek meg a felek. Valaki már azt hiszi járnak, valakinek meg csak egy felvállalt dugópajti az illető.


Engem ez a probléma messzire elkerült, mert sosem kezdtem semmi komolyba addig, amíg ki nem mondtuk, hogy a kapcsolatunk mi. És így pl. sok léhűtőt ki is rostáltam, aki próbálkozott, randira hívott, cserébe csókot, tapit akart vagy komolyabb összegabalyodást, de én mindig mondtam, hogy ha szeretni fogok egy férfit annyira, hogy a páromnak tekintem, annak ezek mind meg lesznek engedve, de egy randi partner nem ez a kategória!


Szóval szerintem érdemes legalább a komolyabb lépések után tisztázni hogy mi van köztetek, és nem várni, hogy majd alakul, mert ezt sokan kiskapunak használják. A kecske is jólakik, de a káposzta is megmarad, te meg leírhatod a veszteségeket.

2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, jó, lehet csak kifejezés különbség, nézet eltérés, de hogy azóta se keres, és nem is próbálja menteni a dolgokat...? Hagyd a p.be, még nem kaparja az ajtót minimum. Ha meg nem fogja, majd jön akinek többet számit a kapcsolat. Akit szeretnek, azzal elköteleződnek. Nem kell beérni az ilyen magas lóról ugató, öntelt s.ggfejekkel.
2021. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Inkább azt jelenti h tőled függetlenül is boldog lesz ha kikell raknia az életéből de szeret annyira h nem csal meg. Ez tök jó dolog.
2021. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmes.


A bemutatás nem számít, hidd el.


40/N

2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. És ez hogy nézett ki akkor, amikor még nem ragadtad ki a kontextusából? Ezt mire mondta neked?
2021. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Küldött nekem egy képet, amin egy tó parton áll egy mennyasszony meg egy völegény a hátérben egy csonakban egy pasi horgászot (ő is nagy pecás), a szöveg hozzá vmi olyami h "egyszer az életemben eljön ez a boldog pillanat h elmegyek pecázni". Írtam neki h ez nekem baromi rosszul esett mert nekem az azt jelenti h inkább pecázik mint elköteleződik mellettem. Erre írta ezt a szöveget:ne haragudj ezt nem gondoltom így át, de attól függetlenül nem köteleződtem el, de hűséges vagyok. Nincs póráz, és nem is lesz.
2021. jan. 24. 07:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Én erre nem reagáltam semmit, mert baromi sértőnek éreztem, ez 2napja történt, azóta nem keres. Teszem hozzá h gyakran van nálunk és főzök, mosok rá és egy fillért nem adott nekem, nem hozott soha semmit! Nekem ez már úgy jön le h kihsznált és lelépett! De hogy lehet vki ennyire rohadék? A lányommal itt jópofizik, leült vele tanulni, a mamámnak fát, gyújtóst aprított...a mamám és a lányom is megszerette. A karácsonyt velünk töltötte... Nem térek magamhoz!
2021. jan. 24. 07:33
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

"Teszem hozzá h gyakran van nálunk és főzök, mosok rá és egy fillért nem adott nekem, nem hozott soha semmit!"


"A lányommal itt jópofizik, leült vele tanulni, a mamámnak fát, gyújtóst aprított"


Akkor mégis visszaadta valahogy, nem? Egyig mondatod üti a másikat.


Nem arra értette hogy megcsalna vagy nem vagy neki elég fontos, hanem hogy nem akar házasságot, nem akarja hogy a barátai eltűnjenek, hogy a hobbijai/élete a kukába menjen egy kapcsolat miatt.


Az elején kellett volna megbeszélni, hogy házasság pl. nem lesz. A főzést/takarítást is meglehetett volna, mondtad neki valaha, hogy jól jönne a segítség? Azért az hogy a lányod mellett ott volt, hogy jobban tudjon tanulni és a mamádról is levett terheteket, nem azt mutatja, hogy akkora rohadék lenne, de persze mi nem ismerjük.

2021. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, mindig ő jön hozzám, így mit várjak el tőle? Lehet én értelmeztem rosszul most ezt a helyzetet, nem tudom...
2021. jan. 24. 09:02
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez csak annyi, hogy most közölte, hogy nem akar veled házasságot. De ennyi. Ebből a kontextusból kiindulva.


És azért hirtelen haragodba se legyél igazságtalan, mert igenis segített neked, vágta a fát és foglalkozik a gyerekeddel, tehát nem "hálatlan"

Szerintem higgadj le! Aztán gondold át mit szeretnél. Pl bele tudsz-e nyugodni, hogy ez kapcsolat jóeséllyel itt megreked. Nagyon maximum még összeköltöztök, de sosem leszel feleség az oldalán. Ha ezt végig gondoltad, akkor pedig itt az ideje, hogy leüljetek és mint valami üzleti tárgyaláson lefektessétek ki mit vár, akar ebben a kapcsolatban. Ez nagyon fontos, mert ha nem beszélsz vele a legközelebbi ilyen laza megnyílvánulása után, megint itt fogsz dühöngeni, hogy ez mi!!!!

2021. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!