Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy léptetek túl a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léptetek túl a párotok múltján?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a múltban csinált valamit(mikor még nem ismertétek egymást) de hatással van a jelenlegi érzelmeitekre miután kiderült.


Nekem a barátom mikor ismerkedtünk mondta hogy anno 14 évesen volt részeg és utcán csinálta először az akkori barátnőjével.Én ekkor azthittem hogy valami tipikus tükörszelfis/popsimutogatós ribizlibogyó akin már rég túllépett.


De ma kiderült hogy valami normális ,kifejezetten szép lány akit még mindig követett/lájkolta a képeit...


Mindig azt mondta hogy nem akar olyan lenni mint a múltban és nagyon bánja az esetet de nem értem hogy akkor miért követte az eset után 4 évvel is..


És amióta kiderült azóta csak ezen kattogok,a lány arcán meg hogy ennyire nem tudtak várni,meg egyszerűen undorodom talán..ideges vagyok meg hányingerem van.



Valakinek hasonló,vagy tipp?


2021. jan. 23. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Majd érnek ennél nagyobb sokkok is.


Jelenleg irigyellek.

2021. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Omg.

Ahhoz mit szólnál, ha az derülne ki a párodról, hogy tolvaj, akinek milliós adósságai vannak a saját családja felé? Lehet mérlegelni.

2021. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Hat ja ez pitiáner dolog azóta felnőtt.

De pl ülhetett volna valamiért ami miatt priusza van,vagy részegen feltör egy autót vagy...

Amúgy sok pasi jár úgy,hogy a most 25-30éves kiszemelt nő 18 évesen jó poénnak gondolta ha szűl.

2021. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem hogy itt mindenki megélte a poklok poklát,lehet ennél szarabb de basszus azért hogy mások problémáit mérlegeld minek válaszolsz?

A kérdésre kéne nem neki állni leócsárolni a kérdésem.

De most komolyan."Leszakadt a lábam valaki járt már így,jelenleg ez a legnagyobb problémám?" Válasz:"Jajj ugyan már legalább élsz,más örülne ha élne".Vagy valami de most komolyan :D


Most azért mert "pitiáner" a kérdés nem tehetem fel egy erre készült oldalon?

Elvileg itt felnőttek vannak de a válaszokból nem úgy ítélem.


A fő problámám az hogy hányingerem van folyamatosan ahogy erre gondolok,erre kértem segítséget hogy hogyan felejtsek,de úgy néz ki nehéz az értelmezés főleg a kettes válaszolónak.

2021. jan. 23. 22:39
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem értem minek vagytok ilyen oldalon ha nem tudok válaszolni vagy ignorálni csak más problémáit mérlegelni.

Azt meg végképp nem értem hogy honnan lehet lekövetkeztetni hogy ez a legnagyobb problémám?

Attól hogy erre kértem segítséget lehet az az oka hogy "Meghalt az anyukám rákban hogyan felejtsek?" nem tudnék.


Attól hogy csak erre teszek fel kérdést nem jelenti azt hogy ez az egy probléma van,tanuljátok meg.

2021. jan. 23. 22:42
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Sok a duma, de a hlye gondolataiddal mégsem tudsz megbirkózni.


Remélem, a pasikádat is ezzel szórakoztatod.


Jó mulatást!:)

2021. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire megvisel egy a múltban történt dolog, ami ráadásul az övé, akkor valami nagyon nincs rendben a lelki világodban. Szerintem keress fel egy szakembert, mert így a gondolataid az őrületbe kergetnek.
2021. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Kukáznám a srácot. És nem a lány, hanem a 14 évesen piálás miatt.
2021. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezen vagy túl lépsz vagy sem. Beszeljétek meg, hogy miért bánt ez téged és mit tudnátok vele kezdeni. Mindenkinek vannak sötét foltjai a múltján, a párommal egy gimis osztályba jártunk és első évben minden csajt szekált (engem is), sokan még végzősként is féltek tőle. Én meg az exem bűvkörében láncdohányos lettem még általánosban, de minden szál után olyan extázisba kerültem hogy majdnem lefeküdtem vele. Én elfogadtam, hogy mindkettőnknek vannak hibái, ő sem gondol szeretettel az exemre, és nekem is hagy még évek múltán is rossz szájízt ha arra gondolok milyen sokszor bántott... De még kapcsolaton belül is van olyan ami miatt haragszik az ember. Mert elfelejtette a szülinapodat, mert egyszer véletlen elmondott egy viccet a kis melleddel kapcsolatban... De gondolj arra, hogy te sem vagy tökéletes. Ha mégis az lennél, tegyél ellene gyorsan, mert szent élettel marha unalmas nagymama leszel :DD
2021. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Mit tudnál vele kezdeni? Elkezdeni tuningolni az önbizmad. Ez a sztori tipikus esete annak,amikor egy lány/nő magával nincs rendben....
2021. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!