Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok az exének írkálna?

Figyelt kérdés

Egyértelműen csúnyán váltak el,tehát semmi olyanról nincs szó, hogy jóban maradtak volna. Törlés, tiltás, minden volt.

Majd egy hónap múlva a párotok felkeresné az exét üzenetben, amiben az áll, hogy sajnálja amit tett, megbánta. Majd arról érdeklődik, hogy van a másik.

Mit jelent, hogy megbánta? Mit bánt meg? És miért érdeklődik felőle?

Titeket zavarna?

A kapcsolat friss, de döcögve indult, mert képben volt még az ex, amiről nem tudtam,csak kiderült.


2021. jan. 24. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Kivágnám! Aztán elhítesztelném, hogy szar az ágyban! Had essen 2 szék közül a pad alá!!!
2021. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Zavarna. Gondolom még visszahúz a szíve, ha megbánta. Én szakítanék.
2021. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez így elég zavaró, megtudlak érteni. Főleg, mert titkolózik előtted és ez rosszul eshet. Az a része rendben van, hogy rosszul váltak el és ő látta be először, hogy hibázott és próbálja rendezni ezt a dolgot, mert ez nála mondjuk lelkiismereti kérdés, de erről miért nem beszél neked? Pedig az olyan szép lenne, mint valami filmben. És a bizalom is nőne, nem pedig csökkenne, mint most.
2021. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már a tiltás előtt is megbeszélték a dolgokat személyesen is meg virtuálisan is. De nyilván a létem miatt csúnya volt az elválás, mivel én sem tudtam az exről és ő sem rólam. Úgy ismerkedtünk meg, hogy még együtt éltek. Ezért váltak el csúnyán, az ex kiakadt.
2021. jan. 24. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

4.


Uh, ez így már nem nyerő. Az én értékrendembe ez nem férne bele, de tisztában vagyok vele, hogy a világ nem fekete-fehér, így ezt nektek kell valahogy megbeszélni. Lehet ő még nincs rajta túl? De miért ismerkedett veled, mikor még vele volt?


Ez nagyon bonyolult lehet mindkettőtök számára.

2021. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Megérdemlitek egymást. Érdekes, hogy míg veled irkált a másik csaj mellett, az nem volt probléma... csak azért, mert nem tudtál róla.
2021. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha velem van, nem mindegy neki már, hogy mit gondol a másik? 1x már megbeszéltek mindent és bocsánatot kért, most miért kell megint?
2021. jan. 24. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:

7.


Vagy bűnbánata van (vannak ilyen emberek, én is ettől szenvedek), vagy akar tőle valamit. De ne emészd magad, hanem ülj le vele és beszéljétek ki, mert így csak magadat teszed tönkre.

2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fujj. Kérjen engedélyt tőled !
2021. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mindenhogy buktad
2021. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!