Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idén valentin napra február...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén valentin napra február 14-re mit szokás venni egy pasinak?

Figyelt kérdés

Ebben a kovid helyzetben nagyon kevés a lehetőség, ki mit vesz vagy mível lepi meg a pasiját?


23/N



#szerelem#sex#valentin nap#ajándékok#szokások
2021. jan. 24. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szexi fehérneművel és finom kajával, egyszerűek mint az 1x1!
2021. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk semmit, ugyanis nem tartjuk a Valentin-napot. Ez egy amerikai ünnep, tőlük majmoltuk el ezt is, mert annyira fogyasztói társadalom akarunk lenni. Ha te ragaszkodsz ehhez, lepd meg olyasmivel a párod, hogy főzöl neki valami fini kaját, vagy sütsz neki sütit, ha szereti. Veszel mellé egy üveg bort, és csinálsz egy meghitt hangulatú estét. Szerintem sokkal többet ér az ilyesmi, mint valami ezredik ajándéktárgy.
2021. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Az év 365 napján kell szeretni a párom, nem csak Valentin napon. Ajándékot nem adnék. Én virágot, vagy csokit szoktam kapni, ő is kap valami szív alakú édességet esetleg, vagy kedveskedem a kedvenc ételei egyikével. Egyébként nálunk egy minőségi programmal töltött nap mindennél többet ér.
2021. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Olyan gáz ez a lazadozas a Valentin nap ellen. Van ünnepe a nőknek, az anyaknak, a szeretetnek és kb mindennek már. Miért ne lehetne egy ünnepe a szerelemnek is. Rosszabb lesz attól a kapcsolatotok hogy ezt a napot egymásra forditsatok? Nyilván nem csak évente egyszer kell szeretni a másikat de attól még igenis szép hogy van egy ilyen nap is.
2021. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Én nem lázadozom, egyszerűen a mostani párom mellett nem érzem ennek szükségét. Felesleges erőltetésnek érezném. Minden héten vannak olyan együtt töltött napok, mikor a mennybe repít a szeretetével, kedvességével, törődő viselkedésével. Amúgy meg mindent megveszek magamnak, amit szeretnék, semmi szükségem egy plüssre, vagy bármi giccses kacatra.

Ha valakinek ez fontos, akkor az meg az ő dolga, engem az nem zavar nyilván, semmi közöm hozzá.

2021. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Szájmaszkot vegyél! Annak hasznát fogja látni.
2021. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

"Ez egy amerikai ünnep, tőlük majmoltuk el ezt is"


Hát persze, nem lazadozas. Ez ugyanaz mint a "majd akkor ünneplünk halloween amikor Amerika a busojarast". Mert egyesek azt hiszik ettől nagyon menők. Pedig nem.

2021. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Leírtam egy tényt. Hiába borít ez ki téged, kedves 8-as válaszoló, ez így van.

A te olvasatodban ha én nem úgy élek meg valamit, ahogy az átlag, akkor az lázadozás. Mert egy konkrét divatünneppel nem tudok mit kezdeni.

Továbbá az sem hoz lázba, hogy menőnek lásson bárki is. Ha valami idegen tőlem, akkor nem követem, ha meg az, akkor igen. Függetlenül attól, hogy erről ki mit gondol.

2021. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy közös vacsival, borozással, nem adunk semmi mást. Csak megünnepeljük.

Kellenek az ünnepnapok, nem lehet így élni, hogy minden nap olyan, mint a többi. Nekünk jól esik, hogy gondolt ránk a másika szerelmesek ünnepén.

Ajándékozni szülinapra se nagyon szoktunk, nekünk már megvan minden, kacatokat nem gyűjtögetünk.

2021. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
8as akkor gondolom anyadnak se adsz anyák napjara semmit. Ha nő vagy akkor gondolom nem adhatnak neked virágot nonapra. És karácsonykor se ajandekoztok. Ja vagy ezek más dolgok? Szerintem nem.
2021. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!