Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy valaki ennyire lusta legyen? Túl durva voltam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves vagyok, tanárként dolgozom (otthonról) a párom is otthonról dolgozik. 5 napra el kellett utaznom a szüleimhez, mert segítenem kellett (mindegy is). Előre megfőztem, mindent direkt összeírtam és felraktam a driveba is és e-mailbe is elküldtem neki, mert már szólt hogy neki a kézzel írt papír nem jó. Szóval összeírtam mit hol talál, néhány dolgot hogy légyszi csinálja meg. Pl hogy össze van rakva egy adag mosás, pontosan leírtam hogy kell elindítani, aztán még azt is elmagyaráztam neki hogy kell teregetni. Ma hajnalban jött a vonatom, hulla fáradtan estem haza, gondoltam még ledőlök egy 3 órára mielőtt kicsomagolok, aztán 10-től meg dolgoznom kell. Ahha persze... semmi nincs kimosva, elmosogatva, a lakás legkülönbözőbb pontjain vannak széthagyva a sörösüvegek. Az ágyunk tiszta kupi, ott vannak a szennyes ruhái, a tegnapi “vacsora” utáni pizzás doboz, megevett vagy 20 tojást, de a leves ott romlik meg a hűtőben. A konyha kész kosz. Rémes volt, egyszerűen teljesen kiborultam hogy erre kell haza jönnöm. Megmondtam neki hogy kap egy napot hogy kitakarítson (addig a barátnőmhöz megyek), hogyha holnap reggel mikor visszajövök nem lesz rend, csomagolhat. Elkezdett kiabálni hogy, de neki dolgoznia kell és hasonlók. Megmondtam hogy nem érdekel, vagy rend van holnapra vagy mehet.

2021. jan. 25. 09:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van eldönteni, kivel élsz együtt.
2021. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
94%

A baj az, hogy valoszinuleg eddig is te csinaltal mindegy, vagyis hagytad, hogy te legyel a hazicseled.

Ezt mar az elejenek elrontottad.

En nem tudnek egy ilyen eletkeptelen, lusta disznohoz vonzodni, de ez csak az en velemenyem.

2021. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
95%
Hat sztem az ilyent gyorsan le kell epiteni az eletedbol. O az a tipikus csavo aki 3-4 ev mulva semmit se csinal, csak alszik eszik dolgozik. Sztem olyant keress aki tamogat, aki legalabb annyit ad neked mint amennyit te adsz neki.
2021. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
94%
mindig ilyen here volt a párod? mert akkor ne csodálkozz
2021. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem, mikor 6578.-jére is elmondtam neki, akkor megcsinálta, szóval egy fokkal jobb volt.
2021. jan. 25. 09:41
 6/56 anonim ***** válasza:
45%
Mit sír a szád? Te választottad.
2021. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy ezeket magától kéne megcsinálnia. Felnőtt ember és egy mosógépet nem tud elindítani... az ilyen teljesen életképtelen, te is dolgozol, gondolom van jobb dolgod is mint egyedül csinálni minden házimunkát. Vagy megváltozik és csinálja szó nélkül magától, amit kell, vagy a viszonlátásra, dzsuvázzon egyedül. Ez az eredménye annak, hogy anyuka otthon mindent megcsinál a pici fiúnak, majd ott van felnőttként és ellátni nem tudja magát, mert porszívó még nem volt a kezében. Engem a hideg kiver az ilyen emberektől, otthonra nem kéne akármilyen szuper pali is. 24N
2021. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Az sem jobb egy fokkal.
2021. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Mar ott felhuztam a szemoldokom, hogy ossze kell neki irni, mit hol talal es hogyan kell csinalni :DDDD Bar ha a parod 18 eves aki epp csak elkoltozott otthonrol, azt mondanam, belefer egyelore, de gondolom nem ez a helyzet :)
2021. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Szóval eddig is te csináltad ezeket vagy néha megcisnált 1-1 dolgot az ezredik elmondásra. Figyelj, te tűrted eddig hogy ilyen legyen, szóval teljesen jogos hogy most már eleged van.
2021. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!