Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok más nőkkel beszélget?

Figyelt kérdés

Ha csak barátilag közeledik az a lány, akkor nem zavar, de ha jeleket ad a barátomnak, hogy többet szeretne, akkor nagyon idegesít a dolog.

Bízom benne és tudom, hogy nem csal meg, inkabb egy kicsit megalázónak érzem, hogy ilyen

könnyen kapható nőkkel beszélget mellettem. Nem értem, hogy ha egy lány többet akar tőle, akkor miert beszélget vele? Miért nem mondja meg neki, hogy barátnője van és nem szeretne tőle semmi? Szerinte ennek nincs jelentősége, de engem bánt a dolog.



2021. jan. 26. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván imponál neki, hogy tetszik más nőknek. De ha megbízható, és nem csal meg, akkor gondolom közli is velük, ha egyérteműen ráhajtanak, hogy feleslegesen próbálkoznak.
2021. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz ezt megszokni. Az én párom alapból egy nagyon kedves, nyitott, segítőkész férfi, sok nő ezt a kedvességet a vonzalom jelének veszi. Szeretjük egymást, és bízom benne, tudom, hogy nem csalna meg, de irtó zavaró tud lenni, amikor látom a csajok tekintetét, szinte látszik a szemükben, mit gondolnak a kedvesség mögé. Az egyik ilyen pont a szomszédom... konkrétan a haját csavargatja, rebegteti a pilláit a páromnak, pedig épp csak annyira találkoznak, hogy a párom kiviszi a szemetet, és kedvesen köszön neki, rögtön "letámadja", kérdezgeti mindenféléről. Múltkor én vittem ki a szemetet, a csajszi csalódott arcát látva jót nevettem :D
2021. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én ebbe szinte beleőrűltem. Nagyon megalázó. Le akarta nyomni a méltóságomat a torkomon. Ha elmentünk valahová, általában ott hagyott és lányok társaságát kereste. Egyszercsak fogtam magam és leléptem a buliból és elzárkóztam tőle... Fél év telt el és még mindig eszembe jutnak ezek a helyzetek.
2021. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavar, ha barátilag beszélget. Én is beszélgetek férfiakkal. (Lehet, rosszul vagyok beállítva, de én úgy tekintek másokra, mint emberekre, nem úgy, mint férfiakra vagy nőkre, ez alól csak az aktuális párom vagy a potenciális jelöltek a kivételek.) De elvárom, hogy leépítse a kapcsolatot, ha a másik fél többet akar, én is így teszek.
2021. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Bízol benne? Ez cuki, mindenki bízik a párjában, azért vannak együtt mégis tömegesek a megcsalások pont ezek miatt. Kérd meg hogy fejezze be, ha nem akkor Kukázd a pasit, nem kell tűrnöd mindent.
2021. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mindketten.
2021. jan. 26. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is "barátilag" levelezett titokban a hátam mögött... Rendes levél. Úgy derült ki, hogy feltűnt hogy mennyire tudja a posta költséget. Rákérdeztem, hogy mióta tudja ennyi a bélyeg árát? Erre benyögte. Hozzá teszem sosem mutatott meg egy levelet sem hogy mit beszéltek. Egyértelmű volt, hogy nem baráti csevej lehetett.

Nekem semmi jó tapasztalatom a lány barátokkal. A férjemnek meg tetszett egy kettő a barátai közül régen. Szóval nem viseltem volna el ha 2 szót is váltott volna vele úgy, hogy tudom bejön neki a csaj, de állítja barátok. Nem hittem neki akkor sem az ő barátságról, ami csak azért volt, mert nem jött vele össze a csaj...


Én is beszélek fiúkkal munkában, elhülyülök velük, de nem üzengetünk. Aki üzenget nekem volt kolléga, az egy felnőtt testbe zárt agyilag gyerek, igazi ártalmatlan de kedvelem őt, elfogadtam őt ilyennek. Én barmikor megmutatom amit ír nekem, mert abba még értelem sincs legtöbbször és képes hajnalban is írni amikor eszébe jut valami. De nem csak nekem ír, ír a többi kollégának is...

2021. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan zavar!


Ha csak nem egy sok éves barátság van köztük vagy ilyesmi.

2021. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!