Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döcögősen induló kapcsolattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döcögősen induló kapcsolattal érdemes próbálkozni? Vélemények?

Figyelt kérdés

Pár hónapos ismeretség után megtorpant a kapcsolat, "szakítottunk".


Nagyon gyorsan jöttünk össze, egy idő után jöttek az érzelmek ahogy kell és alakultak a dolgok.

Volt pár fura vita és volt jópár félreértés mindkét fél részéről, de alapvetően minden perc nagyon jó volt. Szex fenomenális.


Kicsit túltoltuk és talán sokkal több időt is töltöttünk együtt mint kellett volna.

Egyik nap szerelmesek vagyunk és hatszor szexelünk, két nap múlva valami idióta vita, hogy hogyan töltsük a hétvégét, majd pár nap és szakítás.


Mindkét fél a múltból hozott pakkal, bizalmi dolgokkal és valószínű, hogy az egyik nem pont azt akarja egy kpcsolattól mint a másik, de alapvetően emberileg-testileg iszonyat egymásra vannak hangolva.


Ti próbálkoznátok, ha úgy érzitek alap dolgokban egyetértés van vagy pár hülye vita-veszekedés után befejeznétek végleg?


35+


2021. jan. 27. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem irtad le a nemed, de rogton elarultad magad hogy no vagy a "Szex fenomenális." Egyebkent mindketten lelkiserultek lehettek, ahogy olvastam. Elsore azt mondanam hogy nem eri meg energiat belefektetni a kapcsoaltotokba, de mivel ket bolond vagytok lehet pont egymasnak valok vagytok.
2021. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindekeppen el tudom mondani, hogy ettol jobb nem lesz! Csak ugyanilyen lesz, vagy pedig ettol rosszabb. Ugyanis a tisztelet mar nincs meg a legelejen, csodara pedig nem kell varni hogy majd megvaltozik.
2021. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugásra ideális,másra nem igazán.
2021. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vita oke, a veszekedes nem. Ha valaki veszekszik azt ott kell hagyni, mert nem az adott problema megoldasaban erdekelet, hanem a velt, vagy valos igazat akarja mindenaron "megnyerni". Erveles helyett szemelyeskedik, az ilyen emberrel soha nem lesz egyszeru.
2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem folytatnám. 3-as pl. jól írta, már a tisztelet sincs meg a legelején sem.

Azért sem folytatnám, mert pont a szemem előtt játszódott le egy ilyen kapcsolat (tudom, nem látunk bele), de mégis beleláttam, mert akaratlanul megtudtam, mindkét fél hozzám jött panaszkodni (30-asok voltak ők is). Ők kb. fél évig nyűglődtek/szexeltek/civakodtak, aztán vége lett.

2021. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
35 felett játszaná ezt a halál. Felnőtt emberek...
2021. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!