Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban mikor jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban mikor jönnek először elő a problémák egy kapcsolatban, mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Fogalmazhatnék úgy is, hogy hány hét/hónap után száll fel az a bizonyos rózsaszín köd?

Csak tapasztalatok érdekelnének olyanoktól, akiknek viszonylag hamar véget ért ilyesmi miatt a kapcsolatuk.


2021. jan. 27. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Akik osszeillenek ott sohasem. Akik nem, ott mar a kapcsolatuk elso heteben is vannak apro jelei, csak jelentektelennek veszi oket mindenki.
2021. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Pár hónap alatt előjött több probléma, de szakításkor még bőven tartott. 2 hónap.
2021. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem már az első hónapokban is vannak jelei,hogy később mivel lehet majd probléma. Olyankor még az ember hajlamos átlépni ,elviccelni a dolgot.

Később próbál mentséget, magyarázatot találni.

Szóval évek is eltelhetnek úgy ,hogy nem kerül szóba.

Amikor problémát okoz,akkor kezd el töprengeni az ember,hogy na ja... mennyire nem újkeletű volt a dolog.

2021. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatokban 3 év együttélés után múlt el a rózsaszín köd 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy valaki mennyi ideig tudja leplezni a valós énjét? Mennyi ideig tudja megjátszani azt, ami nem ő? Mennyi idő után mutatja ki a foga fehérjét?
2021. jan. 27. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez fura dolog, nekünk az első 2-5 hónapban rengeteg gond volt, azt hittem szakítás lesz. De pont akkor csiszolódtunk össze, tanultuk meg a másik mit vár el, jöttünk rá innentől hogy kell viselkedni xy helyzetben.

Azóta 2 éve nagyon-nagyom csekély veszekedésekkel, nyugalomban és nagy nagy szerelemben elvagyunk egymás mellett.

Szóval nem hiszem hogy ezt lehet konkretizálni.

2021. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha jó színész is, összeköltözésnél hamar kibuknak dolgok.
2021. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
6 hónapja együtt,2 hónapja együtt élünk (es 0/24 együtt, a virus miatt). Nagyon figyelünk egymásra, még pici összezördülés vagy nézeteltérés se volt. Nem tudom ez jó , nem is tudom min tudnánk esetleg vitázni.
2021. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!