Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg páromnak, hogy nem akarok tovább vele lenni?

Figyelt kérdés
Azt hittem eltudom fogadni a korábbi kapcsolatából született gyerekét , de így 2 hónap után együttélés után rájöttem, hogy minek én szenvedjek más gyerekével. Csak még nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy költözzön el mert én nem vagyok hajlandó egy másik férfi gyerekét nevelni és együtt lakni vele.
2021. jan. 27. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Első lépés: cseréltess zárat.

Második lépés: pakold össze a cuccait

Harmadik lépés: rakd ki az ajtó elé


Érteni fogja

2021. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Leülsz vele és megmondod, hogy azt hitted el tudod fogadni a gyerekét, de nem megy.


Ennyi, mi mást mondhatnál?

2021. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén
2021. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Pont így ahogy leirtad itt. Bocs de ez van, megpróbáltam és nem megy. Jön majd a duma hogy akkor is tudtad amikor megismertél meg hogy ez csomagban jár és végül majd az érzelmi zsarolás a gyerekkel hogy neki ez mekkora trauma lesz. De ne nagyon érdekeljen.

Sajnos ez van olyankor amikor az ember olyan nőt választ akinek már van gyereke. Legyen tanulság. Mindenkinek.

2021. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Pfff... csak ezeket ne írtad volna oda, hogy "minek én szenvedjek más gyerekével" "nem vagyok hajlandó egy másik férfi gyerekét nevelni és együtt lakni vele"


Tudtad, hogy van egy gyereke..hamarabb kellett volna erre gondolnod...

De ha már így alakult mielőbb közöld a pároddal, hogy részedről ennyi volt... pláne, hogy egy gyerek is szerepel a történetben...

2021. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Légy kíméletes azért. Majd írj hogy hogy fogadta.
2021. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

#1, te nagyon primkó vagy.

De az a kisebbik baj veled, egy sunyi paraszt is rejlik benned.

Te nem tudsz valaki elé odaállni, hogy elmond, mi a pálya?


Kérdező, te meg ne húzd ki az időt, ne legyél goromba, csak mond el egyszerűebn és adj időt míg talál magának helyet.

2021. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén.

Sok sikert.

2021. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy!
2021. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Így, ahogy leírtad, csak szofisztikáltabban. Megbántani nem kell.
2021. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!