Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond lehet, ha nekem elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet, ha nekem elég heti 2-3 szex is?

Figyelt kérdés

Általában menstruacio közepe fele akarom mindig, utána meg szinte már a heti 2-3-ra is nehezen veszem rá magam. A párom már többször szólt ezért, hogy vele van-e a gond. Én minden párommal így voltam eddig, valahogy nem igazán érdekel a szex.

Ő meg minden nap akarná és azt szokta mondani, hogy ha nem akarom akkor csináljam kézzel neki, mégis félek, hogy ez miatt előbb- utóbb elhagy.


2021. jan. 28. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel semmi gond, azon kivul, hogy elteroek az igenyek! Szamomra is a heti mondjuk 3 az idealis, de a paromnak ez megfelel.
2021. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

Nyugi! Hamarosan neki lesz sok a heti 2-3.

Mellesleg...kézi fejés és cumi bőven elég egy férfinek, napi 1-2X.

2021. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
ő is tudja kézzel csinálni
2021. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom valami kis nyikhaj hülyerek a párod, akinek a nap 24 órája a dgásból áll még. Adj neki női hormonokat, attól nyugalmad lesz pár hónapig, és más célokra is fog tudni gondolni addig.
2021. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

4.-nek.


Az bűncselekmény! Ráadásul arcon is rúgnám érte, ha velem csinálná.


Amúgy...minek a nőnek FÉRFI, ha nem bírja, mikor neki még merevedés sem kell, csak hanyatt fekszik, bekeni síkosítóval, és juhéééééééééé!

2021. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon önző hozzáállás a barátodtól. Mondjuk vehetné a fáradtságot, és kitapasztalhatná, hogyan tud vágyat szítani benned, amikor épp nincs kedved a szexhez.
2021. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a párodnak is elég. Nekem is heti 2-3 az, ami még oké, a napi szintű szex fájna. Szerencsére a páromnak még ennél is alacsonyabbak az igényei, ő inkább heti 1x kívánja igazán, a többi inkább csak nincs ellenére, de nem lelkesedik kifejezetten. Szóval vannak ilyen férfiak is, nem csak szexmasinák.
2021. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Menj hozzá egy 70 éveshez, az majd havi egyszer se akar szexelni.
2021. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze szexuálisan, ha neked 2-3 is sok hetente, őt meg minden nap ráadásul neked kell kielégíteni, mert neki ez szükséglet. Hol vannak a te igényeid? Nem félni kellene, hogy elhagy, hanem belátni, hogy nem egymásra van szükségetek!
2021. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elhagy igen mert neki ez kevés...
2021. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!