Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek, hogy olyan nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek, hogy olyan nőkkel beszélgessen a párotok akivel már régebben volt valami?

Figyelt kérdés
Most itt nem csak exre gondolok. Hanem például egy éjszakás, vagy kavartak. Vagy olyan nővel akit tudsz, hogy bejön neki a párod.

2021. jan. 28. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy engedném? A párom nem a gyerekem. Nincs teljes körű fennhatóságom és jogköröm arra, hogy engedjem, vagy ne engedjem valakikkel beszélni. Elmondhatom neki a véleményem, hogy nekem ez vagy az nem tetszik, esetleg hogy rosszul esik ha XY-vel beszél, de meg nem tilthatom.
2021. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Engedni, hogy beszélgessen valakivel? Ő a te csicskád, hogy te azt hiszed, hogy neked dolgokat kell megengeded, hogy ő megtehesse?
2021. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Te beszélgetnél olyannal párkapcsolatban, akivel régen kavartál, vagy tudod, hogy bejössz neki?
2021. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem, én nem beszélnék olyannal.

Akkor rosszul tettem fel a kérdést. Titeket zavarna vagy esetleg maradnátok olyan kapcsolatba ha párotok ilyenekkel beszélget. Mi a véleményetek erről?

2021. jan. 28. 12:46
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Engedni??? Egyszer szólna ilyenért a csajom, elmagyaráznám neki, hogy hol a helye.
2021. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És illetve fiúk/férfiak. Titeket zavarna ha barátnőtök olyannal beszélgetne akivel többször is lefeküdt/kavartak.
2021. jan. 28. 12:48
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves vagy?
2021. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
20, párom 23.
2021. jan. 28. 12:54
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

,,ilyenekkel" beszélget.. oké, hogy féltékeny vagy, de ők sem tárgyak, hanem emberek.


A kérdésedre válaszolva igen, zavarna.

Megkérdezném, mit hiányol a kapcsolatunkból, hogy exek társaságára van szüksége.

Mondjuk az sem mindegy, milyen gyakran és milyen jellegű beszélgetéseket folytatnak.

Nekem volt 1 exem, aki évente 2x kb megkérdezi, miújság, de ennyi. Én sosem kezdeményeztem vele beszélgetést,eszembe sem jutott a párom mellett.

2021. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Nem vagyok az anyja és megbízom a páromban, szóval igen.

Szóval aki nem hasonlóan gondolja, annak inkább kisállat való.

2021. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!