Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mennyit telefonozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyit telefonozik, mikor együtt vagytok? Jogosan haragszom emiatt?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk, de eddig nem éreztem azt, hogy ellaposodott volna a kapcsolatunk, mindig kitaláltunk valamit és nem unatkoztunk.

Az utóbbi időben viszont azt vettem észre, hogy elég sokat nyomkodja a telefonját/laptopját és együtt alig töltünk el minőségi időt.

Az is igaz, hogy a mostani helyzet miatt kevesebb is a lehetőségünk, nem járunk vendèglőbe, bowlingozni stb, viszont én pótolnám ezeket sètákkal, kirándulással, de ő inkább elvan ezzel a 'vegetálással' szóval elmegy munkába, hazajön, eszik, lefekszik az ágyba és nézi a videókat, apróhirdetèseket és képes órákig így ellenni ezzel. Eddig mindig próbáltam én kitalálni valamit, pl hogy filmezzünk, menjünk ki sètálni, nagyièkhoz, vagy társasozni..de mintha nehezen vennè rá magát bármire is, mindig kb fél óra után teszi le a kütyüket, ha 10x kèrlelem,hogy induljunk már.

Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy èn vagyok nagyon nyomulós és hagynom kène csináljon amit akar, ne b@ztassam munka után, vagy ez tényleg nem normális így?

Mikor nagyon fáradt nem nyaggatnám, de olyankor is elvan a telefonnal, ahelyett hogy pihenjünk, beszélgessünk együtt. Ha meg alig csinálnak valamit a munkahelyen, akkor is itthon csak elvan lustulva, alig csinálunk valamit. Nyilván én is telefonozok ha unatkozom, de ha itthon van és együtt tölthetnènk el minősègi időt akkor fèlre teszem és vele foglalkozom, mert szerintem semmi èrtelme azt nyomkodni,ha jobban is letölthetjük az időt. Legutóbb az gondolkodtatott el, amikor nekem azt mondta, hogy mèg 5 percet hagyjam és jön filmezni. Direkt nem szóltam rá többször,kíváncsi voltam betartja e. Hát eltelt kb 40 perc mire èszre vette magát. Belefáradtam, hogy mindig èn próbálkozom . Jelenleg ott tartok, hogy ugyanezt kezdtem el csinálni én is, kíváncsi vagyok a reakciójára.

Nálatok ez hogy működik? Mennyi időt töltötök együtt és az hogyan telik?

24n


2021. jan. 28. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Cigi szag volt a lakásajtó előtt, ami miatt szóltak.
2021. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Beszélni kellene vele erről rendesen, hogy ez nagyon a kapcsolat rovására fog menni. Lehet tényleg azt érzi hogy túltolod, főleg ebben a járványhelyzetben, de mivel nem mond semmit, nem tudtok vele mit kezdeni.


Nem azért hogy megijesszelek, lehet semmi köze nincs ehhez, csak nekem akkor kezdte ezt csinálni az egyik exem, amikor máshoz kezdett közelebb kerülni és végül megcsalt vele.


Lehet itt csak szimpla ellaposodásról van szó, de beszélni kell róla, a problémákról, hogy hogyan tudnátok belőni egy köztes pontot, ahol te is és ő is jól érzitek magatokat. Kell a saját idő, ahol lehet lazulni, de ha nincsenek meg a közös élmények, akkor ennek rövidesen halál lesz.


Azok alapján amit mondasz, miszerint ő lesz*rja az egészet és állandóan te tepersz, úgy tűnik hogy túlságosan sokat raktál a kapcsolatba és durván elbillent abba az irányba, hogy ő már nem tesz bele semmit, mert mindegy mit csinál, te majd nyomulsz felé.

2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Csajozna?
2021. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm, teljesen jól látod a helyzetet. Annyiban biztos vagyok, hogy nincs harmadik fèl a kèpben, állandóan videókat nèz, előttem a telefonja, sosem titkolózott stb, tehát ez biztos.

És az is, hogy amúgy mindig én jöttem az ötletekkel, programokkal, közös időtöltèssel és ha volt kedve akkor valamelyiket megejtettük, de úgy tűnt èlvezi is. Most, hogy kevesebb a lehetőség mintha már ki se akarna mozdulni velem, ha èn nem erősködök, neki megfelel az egész napos görgetès. De mint mondtam, ez règebb is megvolt, mert néha nekem is jól esik csak úgy semmit nem csinálni, de legalább megvolt a közös időtöltès is, így nem zavart.

Ha felhozom neki, ő csak annyit lát, hogy mi a baj van azzal, ha leült pihenni, vagy megakart nézni valamit. Vagy "2 hete is voltunk xy helyen, miért mondod hogy nem csinálunk semmit"? És néha be is sèrtődik, vagy megnyugtat, hogy nem un engem, de nem változik semmi.

2021. jan. 28. 13:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi barátnőmmel sokat telefonozunk egymás mellett is de rendszerben. Ha olyan dolgot csinálunk akkor egyikünk se kezdi el nyomkodni szigorúan. Így a lényeges dolgokat mindig teljes bedobással csináljuk.
2021. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Függő. Mintha csak rolam írtál volna :D csak en ugyanez vagyok lányban.


Hazamegyek, már a kaja mellé is telo kell, de az úton is, fürdéshez és kibirni az alvásog tarto üresjáratot is, es elalvashoz is :D

Közben meg összedől a fejem felett a ház is mert ezt is csinálni kéne meg azt is, masok kirándulnak hétvégén, en meg azt sem tudom esik e vagy süt a nap egyáltalán kint :D

2021. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*kibírni
2021. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Szellemi vegetálás. Nulla intellektualitás. Amellett meg nagy valószínűséggel csajozik.
2021. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad ezt még így elmondani neki? Valószínűleg ő nem érzékeli, hogy ez probléma, ezért nem is változtat rajta. Másrészt gondolom telefonozás közben az időérzéke is 0, fogalma sincs, hogy 5 perc telt el vagy 50. Ha te is elkezded ugyanezt csinálni, szerintem csak eltávolít titeket egymástól, inkább próbáld meg megbeszélni vele.
2021. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párom régebben folyton a telefonját nyomta. Már nagyon idegesített, ezért szemtől-szemben elmondtam neki a problémát, és felvezettem, hogy ha a telefon fontosabb lesz mint az együtt töltött idő, akkor ki fogok lépni a kapcsolatból. Volt nagy sértődés, ellenben felhagyott az állandó telefonozgatással, és utána tudtunk egymásra figyelni.

Beszélni kell vele, és ha muszáj, akkor ultimátumot adni.

Másképpen ebből csak egy egyre inkább ellaposodó kapcsolat lesz, amely egy idő után csak terhessé válik a számodra.

2021. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!