Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért érzek igy?

Figyelt kérdés

Sose fordult ilyen elö velem, megismertem egy pasit, aki nagyon sokat akart engem vinni hozni az autóján, szórakoztatni.

Szinte rimánkodott, hogy találkozzunk , pedig sokba kerult a benzin, fizetesehez merten. Nekem sem volt penzem bepótolni neki , igy megkertem, hogy ne talalkozzunk mindennap.

Erre megsertödött, tehàt sehogyse tudtam jót mondani, hogy elégedett legyen. Nem voltunk szerelmesek egymasba, ö is csak kapaszkodott betegesen. Nekem sose jött be de gondoltam, minek üljek otthon. Kimozdulok vele ....

Folyton jàrt a nyakamra, elérte hogy érezzem magam könnyelmunek , amiert nem irom ki a Facebookra, hogy kapcsolatunk van, ha már lefekudtem vele, legyenek màr komolyak a szándékaim...

Megpróbáltam megszeretni , mindent megtettem , de sajnos gyulölöm a làtványát is, ahogy néz, ahogy eszik, az egesz lényét

Most meg felhányja , hogy mennyit költött rám és én nem vagyok lelkes a kapcsolatban

Vajon miert gyulölöm valahogy s kezdetektöl ? Az intuicióm mond valamit ?



2021. jan. 29. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem epitsd le, csak probal lelkileg zsarolni
2021. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dísznek kellettél volna.


Nincs semmi abban amit érzel. Egy retardált volt.

Most pedig megszabadultál tőle.


Jobb is így.


Holnap aludj sokáig, aztán adj valami magvakat a kismadaraknak mostanában éhesek.

2021. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért gyűlölöd mert nem szeretni való, meg ha költött is rád. Ha már zsigerből undorodsz tőle akkor nem kellene erőltetni. Ez nem is lenne más nál kérdés..
2021. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem MINDEN esetben ha valakit nem találsz vonzónak, húzz egy vonalat! Világosan mondd el neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Aki normális férfi, az elfogadja.
2021. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2 es 😅

Valahogy belesodródtam a kapcsolatba , sajnos nem voltam elég határozott

2021. jan. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!