Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetett velem együtt örülni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy múlt héten államvizsgáztam le 5-ösre, plusz a védés is 5-ös lett, sokat készültem rá, és az eredmény hirdetés után természetesen elmondtam a barátnőmnek is, hogy hogy sikerült, aki miután gratulált kb rá 1 órára felhívott, hogy én most nyomást helyeztem rá, mert akkor most tőle is 5-öst fognak otthon elvárni, és hogy amúgy se megyek semmire a diplomával mert nem ér semmit. Őszintén szólva ledöbbentem, aznap már nem is beszélt velem, ha írtam is neki messengeren, csak annyit írt, hogy "ja" vagy még annyit se, megmondom őszintén teljesen elrontotta az örömömet, úgy éreztem, hogy nem is tudok örülni már ennek.


A héten pedig mutatta a határidő naplójában, hogy azt a napot, amikor leállamvizsgáztam sz*r napnak tudja be, mert nyomást raktam rá aznap, teljesen lelombozott az egész, és már kezdtem úgy érezni, hogy kb bocsánatot kérhetek amiért sikerült a vizsga.


Ez amúgy a jéghegy csúcsa, mostanában több problémánk is van, például, hogy kiforgatja a szavaimat, és mondvacsinált balhét kreál, az, hogy magával szemben eltűr olyan dolgokat, amikért belémköt...


Mindenesetre nem értem, hogy miért kellett ennyire lehúzni, nem ünnepeltem, nem vertem a mellem, hogy én vagyok az isten császár, mégis le lettem húzva...


2021. jan. 30. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%

Egy irigy majom,mondjuk nem tudom te ,hogy adtad elő neki.

Ha normálisan közölted és így reagált akkor nagyon önző irigységre vall.

2021. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Igen, irigy, önző és még sorolhatnám. Ez nem jelent túl sok jót. Ahogy ezt így leírtad, teljes mértékben igazad van.
2021. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem közöltem semmi lenéző stílusban, messengeren írtam meg neki csak szimplán.
2021. jan. 30. 11:07
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szakítani akar veled (esetleg a hátad mögött máris kúrogatja őt valaki), csak éppen ő gyáva ehhez, és azt szeretné elérni, hogy te tedd meg, ráadásul úgy, hogy még neked legyen bűntudatod.
2021. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz.
2021. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem való barátnőnek, de még arra sem méltó, hogy egyáltalán ismerd őt. Ha a barátnődtől is ezt kapod, akkor mit kapnál az ellenségeidtől?
2021. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
EZ még gyerek. Hiába 5-ös az államvizsga, még csak ezután jön az igazi bizonyítás, megélhetési lehetőségek, ezt jó ha mindketten tudjátok.
2021. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Gratulálok! Nagyon szép eredmény, megdolgoztál érte és joggal örülhetsz neki. A barátnőd meg ahelyett, hogy veled örülne, lehúz. Sőt, még beleírja a határidő naplójába... Ez nagyon gáz. Nagyon. Biztos más problémátok is van, de úgy tűnik nem jó irányba tartotok.


#7 Te most bebizonyítottad, hogy nem vagy túl intelligens.

2021. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
Menekulj, mert ez a csaj nem normalis!
2021. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Hová tetted az eszed amikor összejöttetek?

Az olyannak mint te nem kellenek ellenségek ha ott a párja.

Hogy viselkedik ha vitáztok? Leszúr egy konyhakéssel?

2021. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!