Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a feleségetek egy pitiáner vita közben felpofozna?

Figyelt kérdés
A párom nem egyszerű eset, nagyon lobbanékony, sokszor kiabálva, ordítozva, önmagát ismételve beszél hozzám, ha a saját igazát akarja hangoztatni. Én tűrtem eddig, de úgy érzem, mostanában túllépett egy határt. A minap házimunkát (mosogatást) végeztem szerinte nem jó technológiával. Én elmondtam, hogy igenis jól csinálom, mivel csak a mosogatógép előtti előmosogatásról volt szó. Szó szót követett, elkezdett ordibálni, hogy hagyjam abba, mivel nem jól csinálom. Én folytattam a munkát, végül el akart taszítani a konyhapulttól, és felpofozott, mindezt a gyerekeink látták-hallották. Komolyan nem tudom mitévő legyek? Válás, vagy küldjem el orvoshoz, esetleg beszéljem meg vele. Sajnos szinte soha nem ismeri el, ha tévedett, a bocsánatkérést se ismeri.

2021. febr. 1. 04:32
A kérdező szavazást indított:
válás
orvoshoz küldés
megbeszélés
50 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudsz vissza ütni?
2021. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon magamra ismertem xdd engem volt hogy "felkent" a pultra a férjem mert b*sztattam xdd azóta leszoktam róla, mert ezerszer meghallgattam hogy ez neki rosszul esik, mérges lesz, de nem mindig hatott. Talán azért sem, mert ameddig el nem kezdett visszapofozni és lefogni addig nem "vettem észre" hogy ez neki hogy eshet. Na nem az hogy kékre ver, úgy vigyáz rám hogy nagyon :D De tudom, hogy amikor kapok egy jelző értékű mini-pofont akkor jobb megállni mert onnan egy bocsánatkérés nem lesz elég a béküléshez. Hogy te a feleségeddel mit csinálj, azt nem tudom. Én általában akkor támadtam fizikailag s lelkileg amikor megbántott valamivel, és tudat alatt vissza akartam neki adni. Borzalmas volt a kapcsolat a szüleim között, késdobálás, kuka egymásra borítása.. és teljesen magyarok vagyunk.. azóta érezhetően jobban kezelek mindent, amióta elköltöztem. A párom megértő volt, de amit tanultam, hogy nincs joga a feleségednek elvárni, hogy elviseld. De ha mégis megteszed, értesd meg vele, hogy ez nem a te hibád, hogy ő nem tudja kezelni a konfliktusokat, és legyen hálás hogy ezek ellenére vele maradsz! Igenis emberelje meg magát, ha azért teszi mert előtte megbántottad akkor mondja el, ne üvöltözzön. Ha óbégat, hagyd ott. Én egy nyugodt pillanatában megkérdezném, hogy mit érez ilyenkor, vagy hogy tudnád kezelni. Ha nem hajlandó együttműködni, cselekedj szerintem belátásod szerint. 22L
2021. febr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

Azt tenném, amit nőként szoktam az első alkalommal, mikor az illető fenyegetni kezd vagy valami kifejezetten gusztustalan dolgot mond rám (tekintve, hogy még senki sem ütött meg): megmondanám, hogy "Te így velem nem viselkedsz, mert a következő ilyennél kinyitom az ajtót és onnantól azt csinálsz egyedül, amit akarsz, de engem örökre elfelejthetsz."


Eddig mindenki tudta, hol a helye.

2021. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Javasolnám, hogy válj el, a gond, hogy valószínűleg nála maradnak a gyerekek és ha téged ver, akkor lehet, hogy őket is fogja, ezért nem vagyok benne 100%-ig biztos és ezért nem ajánlom azt, amit egy nőnek egyértelműen csípőből mondanék, hogy csendesen tegye be maga után az ajtót és vissza se nézzen.


Esetedben először megpróbálkoznék egy pszichológussal vagy egy párkapcsolati tanácsadóval, hátha... Ha nem, akkor keresnék egy jó ügyvédet és átalakítanám úgy a munkámat és a lakhatásomat, hogy nagyobb eséllyel ítéljék nekem a gyerekeket.

2021. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem lobbanékony, hanem neveletlen. Te meg nem az apja/anyja vagy, hogy megneveld. Ha ez többször előfordul, akkor vágd ki.
2021. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Hú, 3-as, ti inkább ne vállaljatok gyereket, ha ilyen természetes számotokra "jelzésértékűen" gyepálni egymást, hát már most úgy éltek, mint a szüleid... Ezt nehogy tovább adjátok...
2021. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Elmondanám neki, hogy legutóbb túlment azon a bizonyos határon, ha még egyszer kezet emel rád, akkor abból válás lesz.

Ha nem bírja kezelni az indulatait, akkor erre vannak megfelelő szakemberek.

Kicsit más: Én egyszer egy vita hevében a karikagyűrűm vágtam hozzá a férjemhez. Megkereste, letette elém és azt mondta, hogy ha ezt még egyszer megcsinálom, akkor az számára egy jel lesz, hogy vége a kapcsolatunknak. Soha többé nem csináltam, mert tudtam, hogy mi lesz a következménye.

Egy ilyen határozott kijelentés lehet, hogy segítene nálatok is.

2021. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

A 3as a tipikus pèldája a bántalmazó kapcsolatnak!


Nem, nem normális, hogy jelzésértèkű “kispofont” kapsz!!! Az is bàntalmazás ha nem esnek ki tőle a fogaid! A jelzés a “meg ne próbáld vagy elválok”!


22 éves vagy, csak nem 5-10 évvel idősebb a csodás férjed? Lépj le, válj el és kezeltesd az indulataid, hogy te se üss senkit, de az se normális ha téged ütnek!

2021. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Ja és kérdező, te válj el és nevezd meg a válás okát, mint erőszakos jellemet, bántalmazó felet, így esélyed van a gyerekekre! Továbbá ülj le a gyerekekkel és a feleségeddel még mielőtt szóbahozod a válást, hogy megbeszéljétek a látottakat. Első körben, hogy a gyerek jobban legyen, második körben hogy tisztázva legyen, hogy a pofon elcsattant, így a feleséged sem fog tudni hazudni róla később!
2021. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Mert a nőnek szabad neki menni, lokdosni, ordirani, felpofozni, de ha utána le lesz fogva, ellökve, nne adj isten vissza kaoja a pofont az a férfi hibája, mert efy agressziv allat.. Ti se gondoljátok komolyan.
2021. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!