Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán lehetek az a kivételes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán lehetek az a kivételes eset akinek az első komoly kapcsolata lesz az igazi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennek esélye a 0hoz, de mindenképpen szeretném, ha már eljönne nekem is a szőke a hercegem, és már eléggé elvagyok késve! 22/L

Ennyi idősen már mindenkinek volt komoly nekem meg nem! Lassan kezdek bele törődni, hogy ez az egész csak az én hülye álmom marad! Senkivel se fogom megélni az 1. évem amitől komoly lesz egy kapcsolat! És én még 30 előtt szeretnék esküvőt!



2021. febr. 1. 08:09
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
87%

Ameddig a szőke herceget keresed, valószínűleg nem lesz meg az igazi.


Ismerkedsz egyàltalàn? Vannak férfiak a környezetedben? Megfigyeled màsok pàrkapcsolati problémàit?

2021. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. Mégis milyen más választ vársz? Honnan a fenéből tudjuk mi ezt? Tökéletesen megfogalmaztad: Vannak ilyenek, csak nagyon kevesek.

Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "Megnyerhetem elsőre az ötös lottót?" Igen, csak nem valószínű.

2021. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

22 évesen mégis mivel vagy elkésve? Talán maholnap már meghalsz, és vége a világnak?

Ez a baj sokatokkal, mindent akartok, de azonnal.

2021. febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

A környezetemben egyáltalán nem ritka, hogy az első pasival házasodnak meg. Egyik barátnőm és én 17 éves korunk óta vagyunk a férjünkkel, két kedves ismerősöm meg 14 éves koruk óta.

De ha ennyire rágörcsölsz, hogy kifutsz az időből és 30 előtt esküvő kell, akkor még nehezebben fog összejönni, pláne ha már az első randin is azt ecseteled, hogy hogyan fog kinézni az esküvőtök.

2021. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, hogy "igazi".
2021. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Mi a f*szXDDDD

Hogybe kicsilány, álmodozz csak😂😂

2021. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi is első szerelmei vagyunk egymásnak, 23 éve vagyunk együtt. És sok barátnőm is a gimis pasijához ment férjhez, többnyire együtt is vannak. 😊 Szerintem egyáltalán nem ritka ez.
2021. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem rossz az a hozzaallas, hogy eskuvot akarsz, pedig meg nem is tudod kivel. Szerintem te szep hany lagzit, meg felhajtast akarsz, nem eskuvot 2 tanuval. Raersz erre meg par evet, amig felnosz.
2021. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 24 éves koromban kezdődött az első komoly kapcsolatom és még mindig tart. Most 37 vagyok. Előtte próbálkozgattam persze, de semmi komoly nem jött össze.
2021. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
21 évesen lett az elsö kapcsolatom, ma már a férjem. Korántsem olyan ritka ez mint gondolod.
2021. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!