Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy sráccal a normálisnál hamarabb sokkal hamarabb eljutottatok addig a szintig, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Még 2 hét sem telt el, de én már azt érzem, hogy szeretem és ő is ezt mondja, hogy szeret. Tegnap egész végig hozzám bújt. Szexelni még nem is szexeltünk.
2021. febr. 7. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 nap
2021. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi idősek vagytok ? Milyen sűrűn találkoztok, hogy már most azt érzed hogy szereted ?

Ez nem hirtelen kicsit ?

2021. febr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 és 27
2021. febr. 7. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

23 voltam, barátnőm a tudtom nélkül szervezett le nekem egy randit. Nem sok kedvem volt hozzá, de belementem. A randin se nyerte el a srac igazán a tetszésem. Sem kívül, sem belül nem fogott meg. De mégis egész randi alatt úgy éreztem, mintha 1000éve ismernénk egymást. 2nap múlva ismét taliztunk, rávett. Ott is úgy voltam vele, hogy nem hinném, hogy lenne értelme összejönni vele. Addig nyúzott, míg egy 3.taliba is belementem. Nem tudom miért. Ott viszont már úgy voltam vele, egyre jobban elbeszélgetünk, külsőre sem olyan borzalmas. Megbeszéltük, próbáljuk meg együtt. Minden nap találkoztunk. Vagy eljöttértem suliba, hogy hazavigyen, vagy németre jártam délután, oda jött értem. Dolgoztam is, oda reggel vitt. Nem akartam, én éreztem soknak ennyit furikáz. Kirándultunk is sokat. Aztán 3 hét után ő mondta először ki, hogy szeret. Akkor már én is szerettem. 5.héten hozzáköltöztem.


Ma már a férjem, van egy fiunk, úton a tesója.


28l

2021. febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nálam nincs lassan kialakuló szerelem. Ha van lehetőség abban a két hétben eleget beszélgetni és a találkozàsok alatt megismerni (nem valami semmitmondó milyen az időjárás randikon), akkor nekem ez elég ahhoz, hogy eldőljön, beleszeretek-e vagy sem. És nem, nem keverem össze a szexuális vonzalommal, az nálam kicsivel később jön.


Mindenki más, nincsen egy igazság, ami mindenkire illik. Neked kell tudni, mit érzel.

2021. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátom 2 hét után mondta. Szintén nem volt még akkor szex. Én is visszamondtam neki amikor kimondta, 3 éve együtt vagyunk.
2021. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!