Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy valami nem stimmel a mi párkapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemisták vagyunk. Lassan 1,5 éve vagyunk együtt. A barátom amikor nálunk van gyakran a mosdóból telefonál, sokat nyomkodja a telefonját ebéd előtt után is, ír a haverjainak, ügyeket intéz a cégükben hétvégén is, mikor én a konyhában tevékenykedek, segítek az ebéd készítésben, sütök neki. Péntektől vasárnap délutánig szoktunk együtt lenni, ma meg tőlem ment a saját lakásába, hajat mosott, ebédelt, és illatfelhővel távozott a baráti összejövetelére, én meg mosogattam utána. Felvetette, hogy ebben az évben is menjünk nyaralni, most 2 hétre Európában. A regjegy felét én fizetem, a többi költség nagy részét meg ő, de most így is az én részem kb 200 ezerre jön ki, ami sok kb 11000 keresek gyakornokként, otthon nem szívesen kérnék anyukámtól. Ő egy ügylettel 300 ezret keres minimum.

Úgy érzem nem illünk össze, nem lesz ebből közös cél vagy élet.

Mi a véleményetek erről?



2021. febr. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Igazából kicsit össze-vissza írtad.


Szóval ha jól értem az a priblemád hogy nem veszi figyelembe az anyagi helyzetedet. Ezt le kell ülni és megbezsélni, elmondani hogy neked ez es ez nem fér bele.


A másikat nem teljesen értem. Arra gyanakszol hogy megcsal? Vagy nem elég figyelmes? V mi?


A parfüm meg a barati találkozó még nem bűn.


Kicsit jobban fejtsd ki.

2021. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
En azt nem ertem, hogy van az hogy o 21 evesen van olyan elelmes h egyetem mellett meglegyen a 3 kiloja, neked meg nincs
2021. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most miért is lett lepontozva?

Azert mert kérdező, felsoroltál 30 dolgot egy kérdésen belül, de igazából nem derült ki mi a baj??

2021. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes.
2021. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem irtad, hogy a szexualitàs mûködik e közöttetek?
2021. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te tudod.Nekem ez a pezsgés nem férne bele.

Ez az "elfoglaltfontosembervagyok" stílus ,akivel csak szalad a világ.

Nagyon ugy tűnik hogy sok más elfoglaltság mellett van egy nője is.A bútorok mellett az is kell a házba, ugye!


Aztán lehet tévedek,meg már koromból kifolyólag sincs ínyemre ez a bussinesman idepergek-odapergek stilus.

Ettől függetlenül lehet hogy egy önzetlen,odafigyelő, drága ember a barátod.

Csak nekem az írasodból ez jőtt át.

2021. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!