Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs a férjed/pasid?

Figyelt kérdés

Jelek:

1. Becézve szólítod (pl. Dávidka, Atika stb.)

2. Te vagy az úr(nő) a házban. Az ő döntése max annyiban számít, hogy mi legyen a vacsora. Bevásárolni már ő megy.

3. Te osztod be az idejét. Mindenhez az engedélyedet kell kérje, de legalábbis tudnod kell róla, hogy éppen hol van. Sörözés a haverokkal persze kizárva (ha még megvannak neki).

4. Te intézel mindent: szobafestőt, ácsot, szerelőt, banki ügyet, mindent, amihez kiállás, ravaszság, odafigyelés kell. Utána mindennek lehordod, hogy mennyire lusta.

5. A barátnőid röhögnek rajta. Néha azon kapod magad, hogy velük nevetsz te is.

6. Csak akkor fekszel le vele, ha valamit cserébe megcsinál.

7. Megcsalod. Rendszeresen. De ha nem is, az biztos, hogy valaki mást képzelsz szex közben a helyére.


Ha legalább 2-re igen a válasz, akkor a papucsosítottad a párod.



2021. febr. 11. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
1, 2, 6, 7 igaz. De a megcsalásról nem tud.
2021. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

1) dragamnak hivom vagy a hivatalos keresztneven becezes nelkul. Azert ,mert vki a szolgad,meg tisztelheted.

2) azert megy o bevasarolni,mert en rakom fel az egesz lakasban a jarolapot meg o szeret soppingolni.

3)tudom ,hova megy,mert elmondja onszantabol. Miert titkolozna.? En is elmondom,hova megyek.

4) en intezem a dolgokat. A festest is en csinalom. Utalom a lehuzos szakikat,inkabb megcsinalom a dolgokat vagy a arom. Legutobb egyutt szereltuk meg a mosogatogepet. Mindketten lustak vagyunk amugy.

5) A barataim irigylik. A baratnoim engem idigyelnek. Soha nem rohogunk rajta.

6)szexfuggo vagyok. En maszok ra a szex miatt .

7)Elkepesztoen jo a szex. 2-3 oras szexeleseink vannak. Masok nem tudnak igy szexelni.


A parom egy papucs. Kizarolag papucs ferfi johetett szoba komoly parkapcsolatra/egyuttelesre.


Egyszer volt ilyen pasim. Nagyon megtetszett az egesz. Hogy nyugodt,kedves es sose veszekszik. Idovel rajottem ,h csak az ilyen pasik vonzanak. En felnezek erre a szemelyisegre. Erosnek tartom. Ferfiasnak es izgatonak.

2021. febr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A rabszolgam, de van ontudata. En istenno vagyok, de o nem papucs.
2021. febr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

1. becézve szólitom, de kicsinyitő képző nélkül pl. Peti (-ke nélkül)


2. szerintem a bevásárlás pont rossz példa, mert mi pont azért megyünk ketten vásárolni, mert én tudom, hogy mi kell. Amit egyértelműen kisajátítottam a lakásunkból, az a konyha. Szeretek főzni, sütni és az az én privilégiumom.


3. Semmihez nem kell engedélyt kérnie. Az meg oda-vissza megy, hogy szólunk a másiknak hol vagyunk, gyakran híjuk a másikat amikor indulunk haza, főleg azért, hogyha kell valami a városból akkor beszerezzük hazafele, de mi azzal poénkodunk, hogy legyen idő a szeretőket kipaterolni.

A barátaink közösek. Bármikor elmehet velük sörözni. Amikor hazamegyünk anyósékhoz, az is benn van a programba, hogy a régi haverokkal beül valahova, nekem még sosem jutott eszembe ezt korlátozni, meg gyakran jómagam is megyek. Szerintem klassz barátai vannak, és örülök hogy vannak neki.


4. Banki ügyek, biztosítás együtt intézzük. Minden mást a főbérlőnk.


5. Nincsenek barátnőim. :)

Amikor szükségem volt rájuk sz.ba sem vettek, érdekes módon a férjem, akivel akkor még nem is jártunk pedig akkor is ott volt mellettem. De jellemzően mindig azok jöttek a segítségemre, akikkel nem éreztem szoros barátságot. pl. a fiú akit dobott anno az egyik "barátnőm". Haverok lettünk, de sosem számítottam rá, hogy rá is számíthatok az életben. És lám... egy ideje nem tartok igényt női barátokra.


6. Nálam ez nem működne. A vágyat így nem tudom kierőszakolni magamból. Akkor van szex amikor kancás vagyok.


7. Soha egyik páromat sem csaltam meg. Ha már másra kéne gondolnom szex közben, akkor ott már komoly bajok vannak!


Szerintem nem papucs.

2021. febr. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem papucs egyáltalán. Kedves, jó humorú, nyugodt ember akit egy önző nő a végletekig ki tudna használni. Mi azonban egyensúlyban vagyunk, senki sem több a másiknál, odafigyelünk egymásra.

A barátnőmék irigyek rám, mert látják mennyire szeretjük és tiszteljük egymást. Míg nekik folyamatosan harcolniuk kell a párjuk figyelméért, addig nekem az alapból jár...

Szex, hát az isteni vele. Pontosan tudja mit szeretek, dom.

2021. febr. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Én lennék szívesen egy hölgy papucsa vagy szolgája

36 F

2021. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, ő a főnök es ez igy tök jó nekem :-)
2021. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A becézés nem tudom miért kéne, hogy ennek a jele legyen, amikor kölcsönösen becézzük egymást (bár nem a keresztneveink, hanem bizonyos vonásaink és érdeklődéseink alapján). Szóval igazából csak ez igaz, bár butaságnak tartom.
2021. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, miért lenne valaki attól papucs, hogy becézik, ez szerintem elég általános egy párkapcsolatban. Vagy attól valaki szerinted "macsó", hogy még a párja is Kiss Jánosnak szólítja?

Illetve nekem az is fura, hogy papucsságnak tartod, ha valaki beszámol arról mikor-hova-meddig megy. Az együttélés íratlan szabályaiban szerintem minden normális embernél ott van, hogy jelezzük a másiknak, hogy este munka után nem megyünk haza, és ne aggódjon miattunk. De még ha nem is élünk együtt, nekem akkor is természetes, hogy szólok a másiknak, hogy X estére már ne tervezzen velem, mert programom van. Ez miért papucsság?


A megcsalás meg nem annak függvénye, hogy a férfi papucs-e vagy sem. Szerintem nem csak azokat a férfiakat csalják meg, akik valamilyen szinten behódolnak a párjaiknak. Amúgy hűséges vagyok és szex közben sem szoktam másra gondolni, de azért ezen így megakadt a szemem.


Amúgy szerencsére nem papucs. Egyenrangú társak vagyunk.

2021. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Becézve szólítom, de kicsinyítő képző nélkül. Tehát pl Attila=Ati

2. Általában ketten járunk bevásárolni, de van, hogy ő megy egyedül. Az én szemem elég rossz, nem látom az árcímkéket. Szóval ennek praktikus oka van. Az, hogy mi legyen a vacsi, általában az én döntésem. Bár ne így lenne, de valahányszor megkérdezem, a válasza csak annyi, hogy nem tudom.

3. Nem osztom be az idejét, nem kell engedélyt kérnie semmmihez. Az persze jó, ha tudom hol van, de ezt kérés nélkül is megosztja velem.

4. Ő intézi a banki ügyeket, festést, szerelőket stb. Ha jönnek, én vagyok itthon és én kommunikálok velük, de a szolgáltatóket ő hívja fel és ő egyeztet velük időpontot.

5. A barátnőim sosem röhögnek rajta. Sőt, kifejezetten irigyek rám, amiért ilyen szuper férjem van.

6. Nincs ilyen. Gyakran szexelünk, bármiféle "ellenszolgáltatás" nélkül is. Heti 5 alkalom legalább.

7. Nem fantáziálok másról, és nem csalom meg őt. Miért tenném, amikor boldog és elégedett vagyok a jelenlegi helyzetben? a kapcsolatunk halad, fejlődik. Nem érzem se értelmetlennek, se céltalannak. Ha így lenne, azt nyilván jelezném felé, és ha nem találnánk megoldást, elválnánk. De nincs így.

2021. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!